Elektryczne rowery za darmo w nowej promocji Fiido

Firma Fiido zorganizowała ciekawą promocję na swe elektryczne rowery, w ramach której można je zdobyć za darmo. Wystarczy tylko poświęcić trochę swego czasu.

Nie da się ukryć, że elektryczne rowery są drogim sprzętem i na przyzwoity model trzeba zwykle wydać około 5 tys. zł. Ich producenci czasem jednak robią ciekawe promocje, w ramach których taki e-bike można mieć znacznie taniej, albo nawet całkowicie za darmo.

Elektryczne rowery w zamian za nasz czas

Taką właśnie promocję zorganizowała firma Fiido, dzięki której można uzyskać sporą zniżkę na zakup nowego jednośladu. Jeśli jedna ma się sporo samozaparcia i mnóstwo wolnego czasu, da się go zdobyć całkowicie za darmo. Na firmowym profilu na Facebooku znajdziemy szczegóły promocji o nazwie “Go Green With Fiido!”, która przedstawia się bardzo interesująco.

Każdy uczestnik może zdobywać zniżki na zakup rowery, poprzez podróżowanie. Wystarczy jedynie zapisać się do facebookowej grupy, a następnie udostępniać swą oś czasu w Mapach Google, prezentującą własne podróże. Podróże mogą odbywać się na piechotę, publicznym transportem, a nawet samochodem.

Uczestnicy za udostępnianie trasy swych podróży otrzymują kupony zniżkowe o określonej wartości, zależnej od czasu ich trwania. Jeśli trwała poniżej 30 minut, dostaniemy kupon o wartości 20 dolarów. Za wyprawę trwającą od 30 do 150 minut otrzymamy 20 dolarów za każde kolejne 30 minut. Natomiast podróże trwające ponad 2,5 godziny, czeka na nas kwota 100 dolarów. Wszystkie kupony można ze sobą łączyć i wykorzystać na zakup elektrycznego roweru.

Promocją nie są jednak objęte tegoroczne modele tego producenta, więc trzeba ograniczyć się tylko do nieco starszych rowerów. Co ważne, nie ma także górnej granicy zebranej kwoty, więc teoretycznie można w ten sposób obniżyć cenę roweru do zera, czyli otrzymać go za darmo. Należy jednak pospieszyć się, gdyż promocja trwa tylko do 24 marca. Dodam jeszcze, że mogą w niej uczestniczyć osoby z krajów, do których Fiido sprzedaje swe rowery.

Gdybyście jednak szukali innych rowerów zasilanych prądem, to szeroki ich wybór znajdziecie na tej stronie. #reklama

elektryczne rowery
Źródło: Fiido

You may also like...