Projektor wielkości smartfona wyświetli film z Netflixa w dowolnym miejscu

Yaber Pico T1 to bardzo ciekawy przenośny projektor, który zmieści się w kieszeni. Sprzęt potrafi jednak wyświetlać 100-calowy obraz o przekątnej 960 x 540 pikseli, a kosztuje 399 dolarów.

Projektory w ostatnich latach znacznie zmniejszyły swe rozmiary, ale nadal trudno zmieścić je w kieszeni. Będzie to jednak możliwe w przypadku najnowszego projektora Yaber Pico T1, którego kampania na Indiegogo wystartuje już 10 sierpnia.

Gadżet o wymiarach 150 x 75 x 13.1 mm i masie 150 gramów, jest jednym z najmniejszych projektorów multimedialnych. Wymiarami praktycznie niewiele różni się od przeciętnego smartfona, gdyż zaprojektowano go tak, aby mieścił się w kieszeni.

Choć jest niewielki, to ma całkiem niezłe możliwości. Może wyświetlać obraz o przekątnej 100″ z odległości 2 metrów, a jego rozdzielczość wynosi 960 x 540 pikseli. Wyposażono go również w mocowany magnetycznie statyw, który pozwala szybko ustawić sprzęt oraz dostosować jego kąt do własnych potrzeb. Wbudowany ekran dotykowy umożliwia natomiast sterowanie wszystkimi funkcjami projektora.

Urządzenie możemy podłączyć do źródła obrazu za pomocą portu USB-C lub HDMI, albo bezprzewodowo, korzystając z dwuzakresowego WiFi lub Bluetooth. Można też ustawić go tak, aby wyświetlał lustrzane odbicie ekranu naszego smartfona lub laptopa. Znajdziemy w nim też wbudowany głośnik, ale możemy go podłączyć również do zewnętrznych głośników.

Yaber Pico T1 pracuje na systemie Smart OS i umożliwia korzystanie z popularnych aplikacji streamingowych. Jego posiadacze będą więc mieli dostęp do takich platform jak Netflix, Amazon Prime, HBO, Hulu, Disney+ oraz YouTube.

Projektor będzie dostępny już od 10 sierpnia, a jego cenę ustalono na poziomie 399 dolarów. Jeśli już teraz zapiszemy się jednak na listę mailingową producenta, możemy liczyć na 40 procentowy rabat.

Jeśli jednak szukacie innego projektora, to na tej stronie znajdziecie bardzo szeroki ich wybór. Zapraszam też do polubienia naszego profilu na Facebooku.

Yaber Pico T1

Źródło

You may also like...