Proszę wstać, sąd idzie! Premiera „Order in the Court!”

W swojej najnowszej grze Order in the Court! warszawskie studio Cherrypick Games przenosi graczy na salę sądową i oddaje w ich ręce wymierzanie sprawiedliwości, tytuł jest już dostępny do pobrania na urządzenia mobilne z iOS, Androidem oraz tablety Amazon.

Po tym jak w Auctioneer gracze mieli szansę sprawdzić swoje siły na światowych aukcjach przedmiotów wartościowych, Cherrypick Games postanowiło umożliwić im zmierzenie się z trudną rzeczywistością sali sądowej. Order in the Court! to najnowsza propozycja warszawskiego studia, dzięki której każdy gracz staje się surowym ramieniem sprawiedliwości. Jej wymierzanie nie jest jednak prostym zadaniem. Gra jest już dostępna do pobrania z Google Play Store, Appstore i Amazon Appstore na urządzenia mobilne z iOS, Androidem oraz tablety Amazon.

Skuteczny sędzia musi nie tylko wydawać wyroki, ale także potrafić twardą ręką zaprowadzić porządek na sali. Z każdą chwilą gracz zmierzy się z rosnącą liczbą hałaśliwych ludzi i będzie musiał radzić sobie w najbardziej zaskakujących sytuacjach. Na kolejnych etapach na gracza czekają nowe sale sądowe i postacie kolejnych sędziów, w których może się wcielić. Aby uderzyć sędziowskim młotkiem i zapanować nad tłumem, wystarczy zaledwie dotknąć w odpowiednim momencie dowolne miejsce na ekranie. Gra sprawi przyjemność miłośnikom nieskomplikowanej zręcznościowej rozgrywki, ciesząc przy tym oko pikselową grafiką przypominającą tytuły lat 90.

Order in the Court! nie zawiedzie wiernych fanów Cherrypick Games, ponieważ swoją grafiką i mechaniką gry nawiązuje do wcześniejszych tytułów warszawskiego studia. Ta pozycja to już drugi tytuł Cherrypick Games, w którym gracze mogą wcielać się w przedstawicieli różnych zawodów. Przygodę z wymiarem sprawiedliwości będzie można rozpocząć za darmo już od 26 listopada 2015. Gra będzie dostępna na urządzenia mobilne z iOS, Androidem oraz tablety Amazon.

Order in the Court

Źródło: koolthings.com.pl

You may also like...