Przecieki zdradzają wygląd i wyposażenie Fitbit Ace 3

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące najnowszego smartbanda Fitbit Ace 3. Wiemy jak będzie wyglądał oraz co zaoferuje swym przyszłym użytkownikom.

Rynek smartbandów rozwija się w szaleńczym tempie i co chwila pojawiają się na rynku kolejne opaski oferujące nowe możliwości. Już wkrótce będziemy mogli nabyć kolejny produkt jednej z bardziej znanych w tym sektorze rynku marek, jaką jest Fitbit. Do sieci wyciekły bowiem najnowsze informacje dotyczące modelu Fitbit Ace 3.

Witryna WinFuture zaprezentowała pierwsze zdjęcia nowej opaski przedstawiające jej wygląd z niemal każdego kąta. Wiemy również, że urządzenie będzie miało na wyposażeniu 1,47″ dotykowy wyświetlacz prezentujący obraz w odcieniach szarości. To bardzo dobre posunięcie ze strony producenta, gdyż pozwoli to uprościć prezentowane informacje, a tym samym znacznie wydłużyć czas pracy urządzenia.

Według przecieków, na jednym ładowaniu opaska będzie działała aż 192 godziny, co daje pełnych 8 dni użytkowania. Ponowne naładowanie akumulatora również nie zabierze zbyt wiele czasu, gdyż potrwa jedynie 2 godziny.

Źródło sugeruje także, że opaska będzie posiadała typowe funkcje fitness, oferowane przez tego typu urządzenia. Zmierzy więc m.in., pokonany przez użytkownika dystans, zliczy spalone kalorie oraz będzie monitorowało jego sen. Oczywiście nie zabraknie również krokomierza.

Wodoodporna obudowa pozwoli natomiast korzystać z opaski podczas deszczu, a być może nawet pływać. Poprzednia generacja przez krótki czas wytrzymywała zanurzenie na głębokości 50 m, więc można założyć że nowy model będzie miał podobne możliwości.

Oficjalna prezentacja Fitbit Ace 3 odbędzie się już 15 marca. Wówczas poznamy wszystkie szczegóły techniczne oraz cenę opaski.

Fitbit Ace 3

Źródło

You may also like...