Przedni panel Galaxy S7

Niecały miesiąc pozostał już do zaplanowanej na 21 lutego oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy S7, najnowszego flagowca południowokoreańskiego koncernu, a tymczasem niemal co chwilę pojawiają się kolejne doniesienia na jego temat. Najnowsze informacje dotyczą wyglądu przedniego panelu.

Witryna Gsmarena zaprezentowała m.in. moduły przedniego aparatu fotograficznego, który znajdzie się na pokładzie międzynarodowej wersji Galaxy S7 oznaczonej numerem SM-G930F. W porównaniu do aparatu z Galaxy S6, nowy moduł nie ma już centralnie umieszczonego złącza, lecz przesunięte na jedną ze stron.
Zobacz najnowsze smartfony

Drugie zdjęcie jest jeszcze ciekawsze, ponieważ pokazuje cały smartfon, a konkretnie mówiąc jego przód. Wprawdzie nazwa producenta została zasłonięta naklejką, jednak układ lokalizacja przycisku Home oraz układ przycisków pojemnościowych wskazują, że mamy do czynienia właśnie z Galaxy S7. Jak widać, producent nie poczynił żadnych daleko idących zmian we wzornictwie swego urządzenia, co docenią użytkownicy przyzwyczajeni do poprzednich modeli.

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...