Przedsprzedaż Galaxy Note 7 ruszy zaraz po premierze

Samsung wysyłając dla dziennikarzy zaproszenia na nowojorski event, potwierdził oficjalnie, że premiera Galaxy Note 7 nastąpi 2 sierpnia, Wiemy też, że przyjmowanie zamówień przedsprzedażowych, rozpocznie się tuż po zapowiedzi smartfona.

Miliony fanów Samsunga przygotowują się już do zakupu jej najnowszego smartfona Galaxy Note 7. Wiemy, że produkt zostanie zaprezentowany 2 sierpnia podczas eventu w Nowym Jorku, a teraz dowiedzieliśmy się kiedy będzie go można zamawiać.Holenderska witryna GalaxyClub powołując się na wiarygodne źródła twierdzi, że w Holandii oraz innych europejskich krajach, jak również w Korei Południowej oraz Ameryce Północnej, przedsprzedaż smartfona ruszy tuż po zakończeniu imprezy. Prezentacja produktu odbędzie się o 11.00 czasu amerykańskiego, więc chwilę po jej zakończeniu, witryny Samsunga rozpoczną przyjmowanie zamówień.

Na chwilę obecną nie wiadomo jaki będzie czas realizacji zamówienia oraz czy Samsung zdecyduje się dołożyć do smartfona jakieś bonusy w postaci gogli Gear VR lub smartwatcha z rodziny Gear. Cena także jest jeszcze znana, choć z ostatnich doniesień wynika, że może wynieść 849 euro.

Źródło: GalaxyClub.nlYou may also like...