Przenośna elektrownia Sun Joe 300 W naładuje aż sześć urządzeń

Do sprzedaży trafiła właśnie przenośna stacja mocy Sun Joe 300 W. Sprzęt wyposażony w kilka akumulatorów, może równocześnie ładować aż sześć różnych urządzeń.

Wypoczywając pod namiotem nie musimy rezygnować z nowinek technologicznych, nawet jeśli w pobliżu nie ma gniazdka, którym możemy je ładować. W dzisiejszych czasach zabraknie ze sobą własnego prądu to żaden problem, a jednym z gadżetów który to umożliwia, jest przenośna elektrownia Sun Joe 300 W.

Nie jest to typowy powerbank, lecz stacja ładowania wykorzystująca baterie do elektronarzędzi. Wyposażono ją w cztery sloty dla firmowych akumulatorów 24 V iON+, zasilających różnego rodzaju elektronarządzia, od wiertarki po kosiarkę. Gdy podłączymy stację do gniazdka, baterie zaczynają się ładować. Następnie można je wykorzystać w narzędziach, albo do ładowania innych urządzeń.

Sun Joe 300 W

Stacja posiada łącznie sześć portów: dwa USB-A, dwa USB-C, 2,7 A wyjście AC oraz 10 W matę indukcyjną do ładowania bezprzewodowego. Dzięki temu można ładować równocześnie sześć różnych urządzeń. Oczywiście moc stacji zależy od rodzaju podłączonych do niej baterii. Na przykład pojedynczy akumulator 2.0 Ah może trzykrotnie naładować smartfona, natomiast 5.0 Ah zrobi to siedmiokrotnie. Czas ładowania baterii wynosi natomiast 1 godzinę 25 minut w przypadku 2.0 Ah. Z kolei w przypadku w przypadku 5.0 Ah są to 3 godziny 35 minut.

Sun Joe 300 W

Sun Joe 300 W to gadżet kompaktowy, którego wymiary wynoszą 254 x 292 x 178 mm, zaś masa 11 kg. A dzięki specjalnemu uchwytowi zintegrowanemu z obudową, łatwo go przenosić. Sprzęt dostępny jest na rynku amerykańskim w cenie 199 dolarów. Za zestaw z czterema bateriami 5.0 Ah trzeba natomiast zapłacić 555 dolarów.

Źródło

You may also like...