Przenośna elektrownia Xiaomi zasili aż 13 różnych urządzeń

Xiaomi Mijia Outdoor Power Supply 1000 to najnowsza przenośna elektrownia oferowana przez chiński koncern. Gadżet ma 1 kWh pojemności oraz 1600 W mocy wyjściowej, więc może zasilać wiele domowych urządzeń.

Xiaomi podobnie jak wiele innych firm, wprowadza na rynek coraz więcej przenośnych elektrownii zapewniających energię w domu i poza nim. Kilka miesięcy temu chińska firma zaoferowała swym klientom model Mijia Outdoor Power Supply 1000 Pro, natomiast teraz zapowiedziała tańszą jego wersję o nazwie Xiaomi Mijia Outdoor Power Supply 1000, zaprojektowaną do użytku poza domem.

Te niewielkie urządzenie o wymiarach 220 x 315 x 290 mm i masie 15,3 kg, jest typowym powerbankiem, aczkolwiek zaprojektowanym do mocniejszych sprzętów. Jego pojemność wynosi 1 kWh, natomiast 1600 W mocy wyjściowej umożliwia zasilanie wielu różnych urządzeń i to nawet tych mocnych. Według producenta, 65 W projektor może na tej baterii działać przez 13,4 godzin, natomiast jeśli lubimy frytki, to frytkownica o mocy 1500 W, będzie pracowała przez 36 minut.

Przenośna elektrownia idealna dla kamperów

Magazyn energii wyczerpie się nam, wówczas do 80% uzupełnimy go w ciągu 90 minut. Naładowanie do 100 procent pojemności zajmuje z kolei około 2,5 godziny. Dużym autem produktu jest na pewno mnogość zamontowanych portów, która pozwala równocześnie zasilać aż 13 różnych urządzeń. Do dyspozycji mamy m.in., 22,5 W port USB-A, 100 W USB-C, a także 1600 W wyjście AC.

przenośna elektrownia
Źródło: Xiaomi

Tak duży powerbank mógby stanowić zagrożenie dla użytkownika w przypadku ewentualnej awarii. Producent zadbał więc o to, aby zminimalizować te ryzyko, instalując system zarządzania baterią oraz 21 czujników temperatury chroniących przed przegrzaniem.

Zadbał też o wygodę sterowania produktem. W obudowie znajduje się wyświetlacz, na którym prezentowane są parametry pracy urządzenia, takie jak zużycie energii, poziom naładowania itp. Możemy też skorzystać z aplikacji Mijia, która także dostarczy szczegółowych informacji dotyczących działania sprzętu.

Przenośna elektrownia Xiaomi Mijia Outdoor Power Supply 1000 dostępna jest na platformie Xiaomi Youpin, w promocyjnej cenie 2940 zł. Na razie można ją dostać tylko w Chinach i nie wiadomo kiedy pojawi się na rynkach zachodnich.

Jeżeli interesują Was generatory prądu, to na tej stronie znajdziecie szeroki ich wybór w przystępnych cenach. #reklama

Źródło

You may also like...