Przenośny i kolorowy – nowy BIG JAMBOX

Firma Jawbone to producent sprzętu audio, którego sprzęt cechuje prostota i mobilność. Jego najnowszym urządzeniem jest BIG JAMBOX, głośnik wyposażony w Bluetooth.

To sprzęt przeznaczony do współpracy z urządzeniami przenośnym, a więc za pośrednictwem Bluetooth można do niego podłączyć smartfona, tablet, albo przenośny odtwarzacz MP3, jeśli takowy posiada odpowiednią funkcję.

Najciekawszą cechą BIG JAMBOX jest ogromna możliwość customizacji w zakresie koloru obudowy. Producent oferuje aż 100 kombinacji barw poprzez łączenie różnych sekcji głośnika. Sama tylko maskownica głośników, ma dziewięć wersji kolorystycznych, a dodatkowo mamy 13 wersji górnej części, która może być czerwona, zielona, czy też purpurowa.

Konfiguracja dotyczy także strony technicznej. Zainstalowanie aktualizacji oprogramowania o dodatkowe dwie godziny wydłuża czas pracy na bateriach, a poza tym podczas przesyłania strumienia danych, zmniejszają się przerwy w odtwarzanej muzyce.

Trzeba się jednak liczyć z tym, że głośnik do tanich sprzętów nie należy. Na oficjalnej stronie Jawbone.com kosztuje 299,99 USD.

Źródło: Jawbone.com

You may also like...