Przenośny klimatyzator Midea CarryCool, ulży w upalne dni

Chińska firma Midea zaprezentowała najnowszy przenośny klimatyzator idealny na letnie dni. Produkt o nazwie Midea CarryCool, kosztuje na tamtejszym rynku w przeliczeniu około 1450 zł.

Nie da się ukryć, że lato zbliża się wielkimi krokami i wkrótce znowu z nieba zacznie lać się żar utrudniający normalne funkcjonowanie. Praca, nauka lub rozrywka w takich warunkach stanie się wyjątkowo trudna, jeśli nie możemy tego robić w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Na szczęście można kupić przenośny klimatyzator, który zapewni nam ulgę w czasie upalnych dni. Chińska firma Midea specjalizująca się urządzeniach domowych, pokazała właśnie przenośny klimatyzator Midea CarryCool.

Przenośny klimatyzator do mieszkania

Urządzenie zaprojektowano do użytku domowego i można je wykorzystać w kuchni, w której gotowanie latem jest szczególnie uciążliwe. Przyda się również w sypialni, zapewniając bardziej komfortowe warunki do wypoczynku.

Produkt posiada niewielki kompresor, a jego moc chłodzenia wynosi 450 W. Wyposażono go również w filtr o dużej gęstości, który zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia powietrza, eliminując także dym papierosowy.

przenośny klimatyzator

Dzięki dwóm odpowiednio zaprojektowanym wentylatorom, zasysa powietrze z boków obudowy i po schłodzeniu wypuszcza je z przodu. Jego wydajność wynosi 180 m3 powietrza na godzinę, a jest ono schładzane w promieniu 4 m od urządzenia. Dużym atutem jest możliwość łatwego przenoszenia sprzętu, którego łączna masa wynosi 10 kg. Służy do tego specjalny skórzany uchwyt zamontowany w górnej części obudowy.

Wygodne sterowanie i łatwość przenoszenia

Klimatyzator jest naturalnie bardzo wygodny w obsłudze, gdyż sterowanie jego funkcjami umożliwia aplikacja mobilna. Za jej pośrednictwem możemy wybrać aktualny tryb pracy oraz wyregulować prędkość działania wentylatorów.

przenośny klimatyzator

Nie trzeba też obawiać się o uszkodzenie sprzętu spowodowane przechyłami lub upadkiem. W obudowie znajduje się 9-osiowy żyroskop z wyłącznikiem aktywującym się w przypadku przechyłu lub przewrócenia. Gdy sensor wykryje przechył, natychmiast wyłącza się kompresor, natomiast wykryty upadek powoduje wyłączenie całego sprzętu.

Klimatyzator Midea CarryCool można obecnie zamawiać w przedsprzedaży, zaś jego premiera odbędzie się 1 czerwca. Urządzenie wyceniono na 2499 juanów, co w przeliczeniu daje około 1450 zł.

Źródło

You may also like...