Pudełkowe wydanie Apex Legends oferuje wiele atrakcji

Electronic Arts zaprezentował pudełkowe wersje popularnej strzelanki Apex Legends. Jej nabywcy mogą liczyć na dodatkowe skórki, odznaki i wirtualną walutę.

Apex Legends już teraz jest niezwykle popularną gra, posiadająca kilkaset milionów użytkowników. Electronic Arts chce jednak, aby tytuł zdobył jeszcze więcej fanów. Firma zapowiedziała właśnie dwie pudełkowe edycje specjalne o nazwie Life Edition i Bloodhound Edition. Wkrótce zaproponuje je posiadaczom PC, Xboxa One i PlayStation 4.

Mogłoby się wydawać, że kupowanie pudełkowej wersji gry, która dostępna jest za darmo, nie ma sensu. W tym wypadku jest jednak inaczej, gdyż obie edycje pełne są różnego rodzaju bonusów, które przydadzą się w rozgrywce. Zaliczymy do nich m.in., legendarne skórki postaci, 1000 monet Apex Coin za które można kupić kosmetyczne dodatki, a także parę innych bonusów.

Zawartość obu wersji różni się nieco, choć w każdej z nich otrzymamy po skórce na postać jedną postać oraz broń, ekskluzywny banner, a także odznakę. Wspólnym elementem zestawu są również wspomniane monety.

Pudełkowe wersje gry trafią do sprzedaży już 18 października i będą kosztowały po 19,99 dolarów.

Apex Legends

Źródło

You may also like...