PVY Z20 PLUS szybkim i poręcznym składakiem na prąd

Marka PVY uruchomiła na Indiegogo kampanię najnowszego elektryka PVY Z20 PLUS. To składany rower o 120 km zasięgu i mocnym silniku rozwijającym prędkość 50 km/h.

Coraz lepsza pogoda oraz wciąż wysokie ceny paliw sprzyjają wykorzystywaniu rowerów, którymi dojeżdżamy do pracy. Aby jednak nie docierać do biura mokrymi od potu, warto postarać się o elektryka, który pozwoli zdecydowanie zredukować wykorzystanie własnych mięśni. Interesującą propozycją w tej materii jest najnowszy model PVY Z20 PLUS, debiutujący na platformie Indiegogo.

PVY Z20 PLUS rowerem do miasta i na bezdroża

Jest to składany elektryk, który imponuje osiągami oraz zasięgiem. Jego 1000 W silnik pozwala bowiem rozpędzić się do maksymalnie 50 km/h, a więc dojazd do pracy lub szkoły zajmie niewiele czasu. Natomiast 48V 16.5Ah bateria jest w stanie zapewnić zasięg do 120 km w trybie wspomagania lub 80 km w trybie w pełni elektrycznym. Akumulator powinien więc wystarczyć na kilka tygodni jazdy, w zależności od pokonywanego dystansu. Gdy natomiast wyczerpie się, możemy poruszać się wyłącznie za pomocą siły własnych mięśni, korzystając z 7-biegowej przerzutki Shimano.

PVY Z20 PLUS
Źródło:  PVY

Jednoślad jest modelem uniwersalnym, więc sprawdzi się doskonale zarówno na równych miejskich ścieżkach, jak i w terenie. Producent wyposażył go bowiem w grube opony oraz potrójny system zawieszenia. Składa się z hydraulicznych amortyzatorów o 160 mm skoku, 30 mm mechanicznego amortyzatora, a także siodełka amortyzującego wstrząsy. Nie będziemy więc narzekali na wyboje bez względu na teren po którym się poruszamy. Gdy natomiast zajdzie konieczność zatrzymania się, pomocne okażą się 160 mm mechaniczne hamulce tarczowe.

PVY Z20 PLUS
Źródło:  PVY

Dzięki umieszczonemu na kierownicy kolorowemu wyświetlaczowi LCD, a każdej chwili możemy sprawdzić aktualną prędkość, dystans oraz poziom naładowania baterii. Producent zadbał też o port USB, przy pomocy którego naładujemy naszego smartfona, montowanego na kierownicy za pomocą specjalnego uchwytu. Nie zapomniano też o bagażniku, na którym przewieziemy niewielki ładunek.

PVY Z20 PLUS składa się w ciągu zaledwie ośmiu sekund. Natomiast aluminiowa rama zgina się w trzech miejscach, ułatwiając transport. Jednoślad dostępny jest w kolorze szarym oraz beżowym, a zamówienia można składać na stronie Indiegogo, gdzie kosztuje 1499 dolarów. W przeliczeniu daje to około 6300 zł.

Gdybyście jednak poszukiwali innego modelu, to ich ceny w polskich sklepach sprawdzicie na tej stronie. #reklama

You may also like...