Razer Firefly: podświetlana podkładka dla graczy

Razer jest jednym z bardziej znanych dostawców akcesoriów dla graczy, a jej produkty są solidne i funkcjonalne. Tym razem firma zamierza wprowadzić do sprzedaży coś, czego jeszcze nikt nie oferował, mianowicie podświetlaną podkładkę pod myszkę.

Producenci akcesoriów dla graczy już dawno zauważyli, że podświetlenie wbudowane w dany produkt, znacznie podnosi jego atrakcyjność w oczach klientów, więc zaczęli instalować podświetlenie w słuchawkach, klawiaturach, a także myszkach. Do tej pory nowemu trendowi opierały się jedynie podkładki, ale to już przeszłość za sprawą produktu o nazwie Razer Firefly.

Razer Firefly to podświetlania podkładka pod mysz o wymiarach 355 x 255 x 4 mm i masie aż 380 gram, która idealnie pasuje do pozostałych akcesoriów z rodziny Chroma. Produkt posiada twardą, mikroteksturowaną powierzchnię przeznaczoną do myszek laserowych i zapewniającą szybkość ruchu oraz dużą precyzję. Najciekawszym jej elementem jest jednak podświetlenie spodniej części podkładki. I to nie jednym kolorem, lecz paletą 16,8 miliona barw z dodatkowymi efektami świetlnymi. Podświetlenie można oczywiście zaprogramować, ustalając odpowiedni kolor, lub też aktywując jego dynamiczne zmiany.

Produkt do sklepów trafi już 2 czerwca i kosztować ma 56,99 dolarów.

Źródło: Razerzone.com

You may also like...