Razer ma nowy kontroler do Xboxa 360

Wszyscy znamy firmę Razer, a wielu z nas używa jej produktów na co dzień. Dotychczas były to jednak głównie akcesoria komputerowe, ale teraz firma wprowadziła na rynek nowy kontroler do Xboxa 360.

Jest to akcesorium przeznaczone dla osób, które oryginalny kontroler uważają za niewystarczająco dobry i wolą coś innego. Sabretooth, tak bowiem nazywa się produkt Razera, jest bardzo podobny do oryginalnego pada – układ podstawowych przycisków jest identyczny, jednak trochę bardziej od niego rozbudowany.

Producent wyposażył go bowiem w aż sześć dodatkowych przycisków, ekran OLED, a także odłączany kabel. Prawdopodobnie oznacza to, że pada można programować, nie można też wykluczyć, iż posiada jaką opcję ognia ciągłego.

Możecie się tego sami dowiedzieć, wystarczy tylko, że posiadacie 70 funtów, tyle bowiem kosztuje nowy kontroler. Niestety jak widać, cena może powalić nawet Gołotę, bo 350 złotych za kontroler to kwota mocno wygórowana. Za tyle można kupić całą konsolę. Co prawda używaną, ale jednak.

Źródło: Techradar.com

You may also like...