Razer Nari Ultimate pozwoli nam poczuć grę

Razer zapowiedział nowe słuchawki dla graczy. Model Razer Nari Ultimate wyposażono w technologię haptyczną, która znacznie podniesie realizm rozgrywki.

Sprzęt dla graczy rządzi się swoimi prawami i często akcesoria tworzone do wirtualnej rozgrywki, wzbogacane są o różne ciekawe rozwiązania technologiczne. Jedno z bardziej nowatorskich rozwiązań znajdziemy na pokładzie Razer Nari Ultimate.

Są to nowe słuchawki dla graczy, które producent wzbogacił o technologię haptyczną opracowaną\ przez inżynierów z firmy Lofelt, a z jej pomocą użytkownik może lepiej poczuć grę. Mówiąc bardziej obrazowo słuchawki wibrują, pozwalając np., dokładniej zlokalizować z której strony padł strzał. To rozwiązanie przyda się niewątpliwie w strzelankach, umożliwiając graczom szybszą reakcję na poczynania przeciwnika.

To jeszcze nie wszystkie możliwości słuchawek. Produkt posiada również system THX Spatial Audio, zapewniającą bardzo wysokiej jakości dźwięk przestrzenny, natomiast o komfort użytkowania zadba specjalny żel chłodzący. Producent wypełnił nim nauszniki, dzięki czemu nawet podczas długich sesji unikniemy pocenia się uszu i głowy, co jak wiemy nie należy do przyjemności. Plusem są także specjalne wycięcia w pałąku, co zapewni lepsze dopasowanie słuchawek dla osób noszących okulary.

Wszystkie te rozwiązania nie są jednak tanie, gdyż Razer Nari Ultimate kosztować mają aż 200 dolarów. Na szczęście producent przygotuje też tańszą wersję tego modelu, który będzie kosztował 150 dolarów. Te słuchawki dla graczy zostaną jedynie pozbawione technologii haptycznej.

Razer Nari Ultimate

Źródło: Press.razer.com

You may also like...