Dzięki tej modyfikacji możemy zajrzeć do wnętrza Razer Phone 2

Zack Nelson postanowił ciekawą modyfikację gamingowego smartfona Razer Phone 2. Dzięki kilku zabiegom, jego plecki mogą być przezroczyste, co pozwala zajrzeć do wnętrza sprzętu.

Niektórzy użytkownicy smartfonów chcą, by ich sprzęt wyróżniał się z tłumu identycznych egzemplarzy. Nieco oryginalności można mu nadać poprzez etui, albo różnego rodzaju naklejki oraz zawieszki. Jeśli jednak chcecie mieć coś, czego nie posiadają inni, trzeba w to włożyć nieco więcej pracy.

Ciekawy sposób na zapewnienie smartfonowi nieco bardziej oryginalnego wyglądu, zaprezentował Zack Nelson, właściciel kanału JerryRigEverything. Na swój warsztat wziął najnowszy gamingowy sprzęt Razer Phone 2, lecz tym razem nie poddawał go torturom mającym ocenić wytrzymałość. Wymyślił bowiem modyfikację, dzięki której produkt zyskał przezroczyste plecki, umożliwiające zajrzenie do wnętrza.

Zadanie nie jest specjalnie trudne, smartfon posiada bowiem szklane plecki, które od wewnątrz są polakierowane na czarno. Wystarczy więc włożyć nieco prawy by usunąć powłokę i wówczas uzyskujemy całkowicie przezroczyste szkło. Po ponownym zamocowaniu plecków do telefonu, widzimy przez nie jego wnętrze oraz znajdujące się tam układy elektroniczne. Na poniższym wideo Zack przeprowadza nas przez cały proces, więc możemy sami ocenić, czy warto zdecydować się na taką modyfikację.

Musimy jednak pamiętać, że przeprowadzając ją tracimy gwarancję. Ewentualna naprawa telefonu, będzie więc wymagała sięgnięcia do portfela.

Razer Phone 2

Źródło: YouTube.com

You may also like...