Pirackie kopie Avengers: Koniec gry już trafiły do sieci

Piraci okazali się bardzo szybcy i już dziś do sieci trafiły kopie nowego filmu “Avengers: Koniec gry”. Można je znaleźć na wielu popularnych stronach torrentowych.

Hollywodzka fabryka snów od dawna prowadzi walkę z piratami umieszczającymi w sieci najnowsze produkcje. Jest to jednak batalia bardzo nierówna, a przemysł filmowy stoi na z góry przegranej pozycji. Przykładem tego jest najnowszy film “Avengers: Koniec gry”.

Marvelowska produkcja dziś oficjalnie wchodzi na ekrany kin, a tymczasem jak donosi serwis TorrentFreak, w sieci już można znaleźć jej pirackie kopie. Jest to prawdopodobnie efekt decyzji wytwórni, która swą najnowszą produkcję wcześniej wprowadziła na ekrany chińskich kin. Ironią jest to, że uczyniono to właśnie po to, by walczyć z piractwem, które jak wiemy jest w tym kraju bardzo rozpowszechnione. Wytwórnia liczyła na to, że jeśli Chińczycy będą mogli obejrzeć film w kinach, wówczas nie ściągną go z internetu.

Kopię filmu rozpowszechniają chińscy użytkownicy, a w zależności od wersji waży ona od 1,2 do 2 GB. Można ją znaleźć przede wszystkim na chińskim torencie Thunder, ale jest też dostępna w uTorrent, gdzie rozpowszechniają ją mieszkańcy Wietnamu.

Na szczęście dla Marvela i Disney’a piracka kopia nie powinna mieć znaczący wpływ na zyski ze sprzedaży biletów. To dlatego, że według serwisu jej jakość jest bardzo kiepska. Obraz jest nieco przekręcony zaśmiecony znakami wodnymi, a do tego migocze.

To z pewnością zniechęci wiele osób do sięgnięcia po piracką kopię filmu, który powinno oglądać się w doskonałej jakości.

Avengers: Koniec gry

Źródło: Torrentfreak.com

You may also like...