Razer Phone pozwala oglądać Netflixa w HDR

Kilka tygodni temu Razer oświadczył, że pracuje nad nową aktualizacją oprogramowania dla Razer Phone. Aktualizacja właśnie została udostępniona i przynosi ze sobą tryb HDR dla platformy Netflix.

Razer dba o to, by posiadacze jego smartfonu mieli zapewnioną funkcjonalność na najwyższym możliwym poziomie. Producent wypuścił właśnie zapowiedzianą kilka tygodni temu aktualizację oprogramowania, która spodoba się przede wszystkim miłośnikom kina, korzystającym z Netflixa.

Jedną z kluczowych nowości wprowadzanych przez ważącą 250 MB aktualizację, jest wsparcie dla standardu HDR podczas korzystania z Netflixa. Dzięki tej technologii jakość prezentowanego na ekranie obrazu staje się znacznie lepsza, w zakresie kontrastu, cieni oraz nasycenia kolorów. W połączeniu z wyświetlaczem o odświeżaniu 120 Hz, a także dźwiękiem Dolby 5.1, oglądanie filmów na popularnej platformie, stanie się prawdziwą przyjemnością.

Oczywiście HDR nie jest jedyną zmianą wprowadzoną przez nową aktualizację. Przynosi ona ze sobą także kilka poprawek oraz usprawnień funkcjonowania telefonu. Wśród nich są m.in., łatki dla Meltdown i Spectre, a także aktualizacje software’u odpowiedzialnego za pracę aparatu oraz układu audio.

Warto też dodać, że do końca bieżącego kwartału, Razer Phone dostanie również aktualizację systemową do Androida 8.0 Oreo.

Razer Phone

Źródło: Xda-developers.com

You may also like...