Razer Sila poprawi komfort grania w sieci

Razer zaprezentował najnowszy router zaprojektowany z myślą o graczach. Razer Sila wyposażono w specjalne technologie zapewniające wysoką przepustowość pasma.

Kupując router internetowy dla domu, zwykle zwracamy uwagę na jego podstawowe funkcje. Tymczasem wiele osób używa komputerów także do gier i wówczas może im się przydać sprzęt zaprojektowany specjalnie z myślą o takim użytkowaniu. Jednym z najnowszych urządzeń tego typu jest Razer Sila, opracowany przez znanego producenta akcesoriów dla graczy.

Wyposażono go w kilka rozwiązań, które znacznie być niezwykle przydatne dla fanów sieciowych rozgrywek. Na jego pokładzie znajdziemy więc technologie Razer FasTrack oraz Multi-Channel ZeroWait DFS. Zadaniem tych rozwiązań jest maksymalne zredukowanie opóźnień w transmisji danych, a te jak wiadomo jest bardzo ważne. Niski ping jest bowiem istotny dla każdego rodzaju gier, ale najbardziej dla szybkich FPS’ów.

Router potrafi także wykrywać podłączone urządzenia oraz używane aplikacje, a następnie automatycznie ustalić priorytety dla pasma. Potrafi też wykryć jaki model konsoli podłączyliśmy, ułatwiając tym samym streaming naszej gry do sieci.

To nie wszystkie możliwości tego sprzętu. Można bowiem stworzyć przy jego pomocy sieć mesh, która pokrywa swym zasięgiem niemal 560 m.kw. A dzięki aplikacjom na Androida oraz iOS, konfiguracja ustawień jest bardzo prosta i wygodna.

Razer Sila jest już dostępny w sprzedaży i kosztuje 250 dolarów.

Razer Sila

Razer Sila

Źródło: Razer.com

You may also like...