Razer Sponsorem ESL One

Firma Razer – światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń rozrywkowych i oprogramowania, poinformowała o swoim kolejnym ruchu związanym ze wspieraniem E-Sportu – podpisaniu umowy sponsorskiej z ESL i wsparciu ESL One Frankfurt 2014.

Turniej odbędzie się w Commerzbank Arena w niemieckim Frankfurcie nad Menem, gdzie na największej e-Sportowej scenie świata będzie ze sobą rywalizowało 8 wiodących drużyn Dota 2. „Jesteśmy podekscytowani wiedząc, że dołączy do nas Razer” – mówi Ulrich Schule, dyrektor zarządzający ds. pro-gamingu w ESL. „ESL One to najlepsze drużyny na świecie i tysiące oddanych fanów, to jedyne takie wydarzenie dla fanów Dota 2”.

ESL One we Frankfurcie nad Menem to nie tylko ekscytujące wydarzenie na arenie e-Sportowej – to także doskonała okazja do ulepszenia swojego zestawu do gier. Razer będzie obecny także na własnym stoisku, gdzie posiadacze biletów ESL One Premium Tickets otrzymają od Razera torby z upominkami. Co więcej, uczestnicy konkursu na cosplay, z pulą nagród €3,000 również zyskają na partnerstwie Razera i ESL, dzięki niesamowitym nagrodom w postaci urządzeń z oferty Razera, w tym wyjątkowym modelom stworzonym specjalnie na tę okazję.

Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razera komentuje: „e-Sport od zawsze był w DNA Razera, więc wsparcie ESL One było dla nas oczywistą decyzją. ESL to z pewnością jeden z najlepszych partnerów, jeśli chodzi o organizacje eventów o światowej renomie. Dzięki 30,000 spodziewanych gości, milionom widzów online i puli nagród $200,000, to wydarzenie z pewnością będzie krokiem milowym dla rozwoju e-Sportu w Niemczech.”

Więcej informacji o turnieju tutaj.

Źródło: koolthings.com.pl

You may also like...