Deus Ex: Mankind Divided: Full HD tylko na PS4

Użytkownicy Xboxa One będą zawiedzeni wydaną właśnie grą Deus Ex: Mankind Divided. Na ich platformie wspomniany tytuł działa bowiem w rozdzielczości zaledwie 900p.

Do sklepów trafiła właśnie gra Deus Ex: Mankind Divided, najnowsza odsłona kultowej serii, w której ponownie przenosimy się w przyszłość, do świata opanowanego przez społeczność wzbogaconą cybernetycznymi modyfikacjami ciała.Konsolowe wersje tej produkcji nie są jednak tak dobre jak można by oczekiwać, co jest zapewne kwestią słabej optymalizacji, a być może także niedostatków samego sprzętu. W każdym razie wersja na PlayStation 4 działa w rozdzielczości 1080p, natomiast na Xboxa One oferuje rozdzielczość zaledwie 900p.

Na obu platformach wygląda jednak całkiem dobrze, jednakże spadki płynności animacji poniżej 30 klatek zauważalne są zarówno na Xboksie One, jak i PS4. Problemem może być też długość loadingów, aczkolwiek w tej kwestii górą jest konsola Sony.

Trzeba się jednak przyzwyczaić, że konsole są już dość starym i słabym sprzętem, więc kolejne produkcje będą na nich działać coraz gorzej. Warto więc rozważyć przesiadkę na PS4 Neo lub Xboxa One S.

Źródło: Youtube.comYou may also like...