Razer ułatwia życie graczom

Firma Razer jeszcze do niedawna specjalizowała się tylko w dostarczaniu sprzętu dla graczy. Teraz zabiera się również za oprogramowanie, które czyni rozrywkę wygodniejszą, a jednym z jej najnowszych pomysłów jest Razer Game Booster.

Razer Game Booster to oprogramowanie zarządzające akcesoriami tej firmy, które wśród wielu różnych funkcji, m.in., automatycznie wgrywa zarówno ustawienia naszych gier, jak i zapisane save’y do internetowej chmury. System może archwizować save’y do ponad 2000 tytułów, przy czym to tylko na chwilę obecną, gdyż inżynierowie Razera pracują dzień i noc, by nieustannie zwiększać ich liczbę.

Przechowywanie save’ów w chmurze nie jest jedyną korzyścią zapewnianą przez aplikację Razer Game Booster. System dodatkowo maksymalizuje wydajność naszego sprzętu, wyłączając podczas grania zbędne procesy i wznawiając je po zakończeniu zabawy. Zajmuje się także defragmentacją dysku oraz nadawaniem priorytetów folderom z grami dla szybszego ładowania, a to wszystko dla zapewnienia płynnych animacji.

Dodatkową zaletą aplikacji jest możliwość wykonywania screenów z gier oraz nagrywania filmów wideo i to bez niechcianych znaków wodnych. To bardzo przydatna opcja, jeśli nagrywacie gameplay’e oraz prowadzicie bloga o grach.

Więcej informacji o funkcjach nowego systemu, znajdziecie na oficjalnej stronie Razera.

Źródło: Razerzone.com

You may also like...