Razer zrobił prezent fanom bijatyk

Do tej pory to firma Mad Cartz specjalizowała się w produkcji arcade’owych joysticków projektowanych do bijatyk. Razer uznał jednak, że warto mieć w swym asortymencie taki sprzęt i wprowadził na rynek model Atrox przeznaczony dla konsoli Xbox 360.

Razer Atrox Arcade Stick to sprzęt skierowany do najbardziej zapalonych fanów mordobicia, którzy na takich produkcjach jak Street Fighter, czy Mortal Kombat dosłownie zjedli zęby.

Do bijatyk potrzeba sprzętu zdolnego wytrzymać najgorsze katusze, dlatego też Atrox sprawia wrażenie solidnego, a przy jego projektowaniu brali udział modderzy oraz profesjonalni bywalcy turniejów, więc można być pewnym co do jego jakości oraz funkcjonalności. Joystick zbudowano bowiem w oparciu o najwyższej jakości podzespoły Sanwa, oraz wyposażono w 10 wysoce wytrzymałych przycisków, jak również precyzyjną 8-kierunkową gałkę.

Jak przystało na sprzęt projektowany przez modderów, Atrox jest modyfikowalny. Ma odpinany przewód, a jeśli użytkownik tego zapragnie, może wymienić górny joystick na alternatywną wersję bez kulki. Górny element obudowy także można zmienić, instalując wersję z inną grafiką.

21 maja na oficjalnej stronie Razera rozpocznie się przyjmowanie przedsprzedażowych zamówień, zaś światowa premiera sprzętu odbędzie się w czerwcu. Chęć posiadania takiego sprzętu wiąże się jednak z dużym wydatkiem. Cena Atroxa to 200 Euro.

Źródło: Razerzone.com

You may also like...