Real Boxing 2 CREED już dostępna na smartfony

Vivid Games, największy producent gier mobilnych w Polsce oraz MGM Interactive, oddział Metro-Goldwyn-Mayer Studios Inc. (MGM) z przyjemnością ogłaszają, że REAL BOXING 2 CREED, oficjalna gra mobilna długo oczekiwanego filmu CREED, jest dostępna do pobrania w sklepach Apple App Store i Google Play.

Zarówno fani REAL BOXING jak i sympatycy filmu CREED od samego początku nie kryli ekscytacji związanej z planowanym wydaniem REAL BOXING 2 CREED. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy dostarczyć grę, na którą tak bardzo czekali.” powiedział Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. “Oferując potężną ilość treści dostępnej już w dniu premiery jesteśmy przekonani, że tytuł spodoba się graczom i że docenią oni ogrom pracy jaki włożyliśmy w przygotowanie najlepszej mobilnej gry bokserskiej”, dodał Kościelny.

Gracze otrzymują szerokie możliwości tworzenia postaci, odblokowania i rozwijania setek unikatowych przedmiotów czy specjalnych umiejętności. Gracz wkracza na ring, aby podczas kariery konkurować w różnorodnych wydarzeniach, m.in. legendarnych pojedynkach, maratonach bokserskich i skupiających się na rozgrywce dla wielu graczy walkach rankingowych. Dla najbardziej zaangażowanych zawodników gra przewiduje liczne nagrody, a wśród nich zdobycie tytułu mistrza świata!

W ekskluzywnym wątku fabularnym CREED gracze mogą wcielić się w rolę Adonisa Johnsona, aby pokonywać kolejne etapy kariery w trybie single i multiplayer. Gracze spotkają legendarnego Rockiego Balboa, który bacznie asystuje zawodnikom na wyboistej ścieżce do bokserskiego mistrzostwa.

Nadchodzący film produkcji Metro-Goldwyn-Mayer Pictures, Warner Bros. Pictures i New Line Cinema po raz kolejny łączy nagradzanego reżysera filmowego Ryana Cooglera z gwiazdą jego wcześniejszej produkcji, filmu „Fruitvale”, Michaelem B. Jordanem. W bokserskim mega hicie Jordan wciela się w postać syna Apollo Creeda, rozpoczynając nowy rozdział w historii „Rockiego”, w którego rolę po raz kolejny wcieli się nominowany do Oscara Sylwester Stallone.

W filmie Creed, Adonis Johnson (Jordan), syn mistrza świata w wadze ciężkiej – Apollo Creeda – wyrusza do Filadelfii, aby odnaleźć Rockiego Balboę (Stallone) i poprosić go, żeby został jego trenerem. Godząc się na przyjęcie Adonisa pod swoje skrzydła Rocky trenuje młodego pięściarza, mimo to, że sam walczy z przeciwnikiem bardziej śmiertelnym niż ktokolwiek, z kim przyszło mu w całej jego karierze mierzyć się na ringu. Premiera światowa filmu planowana jest na 25 listopada 2015.

Real Boxing 2 CREED jest już dostępny do ściągnięcia bezpłatnie w sklepach Apple App Store i Google Play. Kolejne aktualizacje gry wprowadzą klasyczne pojedynki z kultowej serii filmów „Rocky”, pozwalając graczom walczyć jako Rocky w legendarnych starciach przeciwko Apollo Creedowi, Clubberowi Langowi, czy Ivanowi Drago.

Źródło: vividgames.com

You may also like...