Realme Smart TV X Full HD tanim telewizorem do sypialni

Marka Realme zaprezentowała właśnie najnowszy telewizor Realme Smart TV X Full HD. Sprzęt w wersji 40″ i 43″ oferuje rozdzielczość Full HD, Android TV 11 i mile zaskakuje ceną.

Jeśli ktoś szuka niewielkiego telewizora do sypialni lub pokoju dziecka, do listy urządzeń mogących go zainteresować, powinien dorzucić nowy sprzęt Realme. Chińska marka zaprezentowała wczoraj najnowszy telewizor Realme Smart TV X Full HD, który oferuje niezłe parametry i ma przystępną cenę.

Odbiornik dostępny jest w dwóch rozmiarach, mianowicie 40″ i 43″ i oferuje rozdzielczość Full HD. Na dzisiejsze czasy nie jest to może rewelacja, ale jeśli ktoś nie ma wygórowanych potrzeb, to ten sprzęty powinien je w pełni zaspokoić. Dużym jego atutem jest z pewnością wzornictwo, które jest bardzo nowoczesne dzięki wąskiej ramce mierzącej jedynie 5,76 mm.

Oczywiście specyfikacja techniczna także stoi na przyzwoitym poziomie. Sprzęt posiada bowiem czterordzeniowy 64-bitowy procesor MediaTek 1,1 GHz, wspierany przez 1 GB RAM o częstotliwości 2133 MHz. Wspiera też HDR 10 oraz posiada system Chroma Boost Picture Engine poprawiający jakość obrazu.

Producent wyposażył go również w stereofoniczne głośniki Dolby Audio o mocy 24 W, natomiast systemem operacyjnym jest Android TV 11. Zapewnia on użytkownikowi dostęp do sklepu Play Store zawierającego dużą ilość przydatnych aplikacji, a także do Asystenta Google. Można także korzystać z popularnych serwisów streamingowych, jak Netflix, Amazon Prime Video. Disney+ i innych.

Realme Smart TV X Full HD w wersji 40″ kosztuje w przeliczeniu na złotówki 1333 zł, natomiast 43″ wersja to wydatek 1500 zł. Pierwszy z modeli trafi do sprzedaży 4 maja, zaś drugi pojawi się dzień później. Można je zamówić na oficjalnej stronie realme.com.

Realme Smart TV X

Źródło

You may also like...