Reaper: kieszonkowy multitool w formie breloka

Firma SMRT opracowała interesujący multitool, który nie zajmuje wiele miejsca, a może być bardzo przydatny. Gadżet o trzech funkcjach jest na tyle mały, że można go nosić przy kluczach.

Multitool to obecnie jeden z najbardziej popularnych i przydatnych produktów. Tego typu gadżety mają różne kształty i funkcje, przydając się w najmniej spodziewanych momentach. Jednym z nowszych produktów z tej kategorii jest Reaper, firmy SMRT.

Produkt na pierwszy rzut oka zupełnie nie przypomina typowego multitoola. Wygląda bowiem jak stalowe czarne kółko o średnicy zaledwie 4 cm. Bliższe oględziny sprzętu ujawniają jednak, że znajduje się w nim ukryte niewielkie ostrze. Wykonano je z nierdzewnej stali przeznaczonej do kontaktu z żywnością i jest bardzo trwałe. Można go używać np., do otwierania listów, paczek, przecinania lin oraz innych zadań.

Dodatkowo urządzenie posiada otwieracz do butelek oraz może nam kruszyć lód do drinków. Gadżet nie jest jednak tani, gdyż trzeba za niego zapłacić aż 24,75 dolarów. Biorąc pod uwagę dość ograniczoną funkcjonalność, nie wydaje się zbyt atrakcyjnym zakupem. Ale takie niewielkie ostrze noszone przy kluczach, może być bardzo przydatne. Chociażby do obrony przed napastnikiem, który spróbuje nas zaatakować. Takiego oręża z pewnością nie będzie się spodziewać, a zaskoczenie w takich sytuacjach bywa bardzo pomocne.

multitool

multitool

multitool

Źródło: Gadgetsin.com

You may also like...