Ręczna robota i system Android – nowy Vertu Ti

Niewielu ma szansę używać telefonów należącej niegdyś do Nokii marki Vertu. Głównie dlatego, że są diabelnie drogie, a poza tym powstają w ograniczonych seriach.

Tak jest również z Vertu Ti, najnowszym modelem tej znanej marki, który jak zwykle zaskakuje jakością wykonania oraz przywiązaniem do detali. Na przykład ekran, jest chroniony bardzo wytrzymałym szafirowym szkłem, zaś obudowa została wykonana z tytanu, a więc zapewnia sprzętowi wyjątkową wytrzymałość.

A o przywiązaniu do detali niech świadczy fakt, że system dźwiękowy został stworzony we współpracy z Bang & Olufsen, zaś dzwonki nagrała Londyńska Orkiestra Symfoniczna.

Vertu Ti powstaje w Wielkiej Brytanii i wykonywany jest przez jednego rzemieślnika, który składa do kupy wszystkie 184 elementy. A jeśli konsument sobie tego zażyczy, na obudowie wycinane jest laserem jego nazwisko.

Vertu Ti działa na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich i wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Posiada też 3,7-calowy ekran, oraz 8 Mpix i 1,3 Mpix kamery. Specyfikacja techniczna jak na Vertu jest imponująca i można śmiało powiedzieć, że jest to najmocniejszy smartfon tej luksusowej marki.

Ten niezwykły telefon kosztuje 10,000 dolarów i dostępny jest w czterech wariantach: tytanowej z czarnym tworzywem PVD oraz czerwono-złotymi detalami; tytanowej z czarną skórą; tytanowej z czarną skórą aligatora; oraz tytanowej w pełnej czerni.

Źródło: Vertu.com

You may also like...