Redmi Note 6 Pro zaprezentowany na wideo

Xiaomi nie zapowiedziało jeszcze najnowszego Redmi Note 6 Pro, ale już możemy zobaczyć jak wygląda. Smartfon pojawił się bowiem na nowym wideo.

Być może jeszcze w tym roku firma Xiaomi wprowadzi na rynek swój kolejny model Redmi Note 6 Pro. Producent nie dokonał jeszcze oficjalnej prezentacji tego modelu, jednakże dzięki jednemu ze źródeł możemy już teraz zobaczyć ja wygląda. Sprzęt pojawił się bowiem na kanale jednego z youtuberów.

Na poniższym filmie widać w pełni działający smartfon wraz z jego firmowym opakowaniem co oznacza, że urządzenie jest już gotowe do sprzedaży. A to, że jeszcze nie można go znaleźć na sklepowych półkach, jest zapewne wynikiem marketingowej strategii producenta.

Jak już wiemy, Redmi Note 6 Pro ma 6,26″ wyświetlacz o proporcjach 19:9 oraz rozdzielczości FullHD+. Pod jego maską pracuje Snapdragon 636 z 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci flash, rozszerzalnej za pomocą karty microSD. Przyszły właściciel tego modelu będzie też mógł korzystać z podwójnego aparatu o sensorach 12 MP + 5 MP z matrycami o dużych pikselach oraz autofokusem z detekcją fazy. Kamera do selfie również jest podwójna i prócz 20 MP sensora głównego, posiada 2 MP matrycę do rejestrowania głębi obrazu.

W pudełku z telefonem znajdziemy też kabel microUSB i ładowarkę o mocy 10 W. Dobrą wiadomością jest to, że smartfon posiada także standardowe gniazdo słuchawkowe, co obecnie jest rzadkością.

Na cenę Redmi Note 6 Pro będziemy musieli poczekać do momentu, aż Xiaomi oficjalnie zapowie nowy telefon.

Redmi Note 6 Pro

Źródło: YouTube.com

You may also like...