Rekordowe zamówienia na Galaxy Note 10+ w polskich sklepach

Samsung pochwalił się znakomitą przedsprzedażą modelu Galaxy Note 10+. Producentowi udało się już w pierwszym tygodniu wyprzedaż wszystkie egzemplarze.

Za kilka dni do sklepów trafi najnowszy flagowiec Samsunga jakim jest Galaxy Note 10. Choć do premiery pozostało jeszcze kilka dni, to sprzęt już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie klientów, którzy chcieliby go posiadać. Polski oddział producenta poinformował właśnie o świetnych wynikach przedsprzedaży jego większej i droższej wersji Galaxy Note 10+.

Producent twierdzi, że w pierwszym tygodniu przedsprzedaży, wyprzedano wszystkie egzemplarze. Zainteresowanie wariantem wyposażonym w 512 GB pamięci użytkowej ze strony polskich konsumentów, było większe niż poprzedniego modelu Galaxy Note 9.

„Tak dobre przyjęcie nowej serii Note w Polsce to dla nas powód do dumy i dowód na to, że produkty klasy premium cieszą się popularnością na rodzimym rynku. Zainteresowanie modelem Galaxy Note10+ przerosło nasze najśmielsze oczekiwania” – podsumowuje Arkadiusz Wójcik, VP IT&Mobile, Samsung Electronics Polska.

Nowe produkty, które już w tym tygodniu będziemy mogli zakupić, oferują nie tylko ładniejsze wzornictwo, ale tez lepsze wyposażenie. Ich największym atutem jest rysik S Pen, który posiada nowe innowacyjne funkcje, takie jak obsługa gestów Air Actions. Ponadto seria Note10 oferuje niemal bezramkowy ekran, najwyższej jakości nagradzany wyświetlacz Dynamic AMOLED. Ma również profesjonalny aparat, który już został okrzyknięty najlepszym na świecie.

Przedsprzedaż smartfonów Galaxy Note10 rozpoczęła się 7 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia. Najchętniej zamawianą wersją kolorystyczną była Aura Glow.

Podczas przedsprzedaży dostępna jest specjalna oferta Samsung Odkup, gdzie zainteresowani zakupem Galaxy Note10 mogą odsprzedać w rozliczeniu stary smartfon zyskując kod zwiększający jego wycenę o 400 zł. Promocja obowiązuje od 07.08 do 22.08.2019 roku. Szczegóły na www.odkup.samsung.pl.

Galaxy Note 10+

Źródło

You may also like...