Nowy sprzęt marki myPhone trafił do oferty sieci Orange

W firmowych salonach sieci Orange można już kupić cztery nowe produkty myPhone. Są to laptop, pancerny smartfon HAMMER Energy 18×9 oraz dwa telefony komórkowe.

Jeśli ktoś chciałby kupić któryś z produktów z rodziny myPhone, nie musi już zamawiać ich w sieci. Wystarczy przejść się do najbliższego salonu sieci Orange, gdzie pojawiły się właśnie cztery nowe urządzenia firmy mPTech.

ARC 11.6 techBite

Pierwszym z nowych produktów jest laptop ARC 11.6 techBite. Ten niewielki sprzęt posiada 11,6-calowy ekran Full HD, który jest nie tylko dotykowy, ale też obrotowy. Taka konstrukcja znacznie rozszerza możliwości zastosowań tego sprzętu, gdyż można go używać nie tylko jako laptop, ale też poręczny tablet.

Pod maską pracuje Intel Celeron N4000 2.6 GHz, wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Zapewnia to pełną swobodę użytkowania i dopasowania go do własnych potrzeb w domu, biurze czy jako wsparcie pracy, rozrywki i nauki. Procesor wykorzystuje architekturę Gemini Lake i został wykonany w litografii 14 nm oferując szereg usprawnień.. Za grafikę odpowiada z kolei układ Intel UHD Graphics 600. Laptop ma także 32 GB pamięci na dane, które można rozszerzyć za pomocą dysku SSD na złączu M.2. Dodatkowo można korzystać z sieciowego dysku OneDrive.

O bezpieczeństwo danych dba czytnik linii papilarnych wbudowany w touchpad. W ten sposób możemy logować się do komputera bez użycia hasła. Natomiast wbudowane WiFi pozwala na wygodne korzystanie z zasobów internetowej sieci.

Komputer wyposażono w porty USB 3.0, złącze HDMI oraz baterię zapewniającą do 5 godzin pracy. Funkcjonalność zapewnia mu natomiast Windows 10 Home. Laptop dostępny jest w różnych ofertach, w cenie zależnej od Planu Mobilnego i oferowany jest od 540,22 zł (przy przedłużaniu umowy na 36 miesięcy).

myPhone

myPhone HAMMER Energy 18×9

Kolejnym z produktów jest doskonale nam znany pancerny smartfon HAMMER Energy 18×9. Urządzenie ma 5,7-calowy ekranem HD+ IPS w formacie 18:9, a także wodoszczelną obudowę. Wydajny procesor z 3 GB RAM zapewnia z kolei płynność działania aplikacji, zaś funkcjonalność gwarantuje Android 8.1. Natomiast 13 MP aparat Sony oraz 8 MP kamera do selfie pozwolą wykonywać zdjęcia i nagrywać wideo. Dodatkowymi atutami są: NFC umożliwiające płatności zbliżeniowe, mega wytrzymała bateria 5000 mAh z funkcjami: Express Charging oraz powerbank umożliwiającym zasilanie innych urządzeń, a także modułu GPS i A-GPS.

myPhone

W ofercie są też dwa telefony komórkowe: myPhone Maestro+ oraz HAMMER 4+.

Maestro+ wyróżnia się smukłą obudową 9 mm z metalową ramką i elegancką stylistyką w niczym nie przypominającą dawnych komórek. Sprzęt posiada 2 MP aparat z lampą LED. Natomiast 1200 mAh akumulator zapewnia długi czas użytkowania na jednym ładowaniu. Poza tym telefon oferuje inne przydatne funkcje, takie jak: latarka, DualSim (2x nanoSIM) oraz Bluetooth i 3G.

myPhone

Natomiast HAMMER 4+ to telefon z kategorii pancernych. Jego wzmocniona obudowa jest odporna na wodę i pył, więc zniesie bardzo wiele. Telefon oferuje Hotspot Wi-Fi wraz z dostępem do sieci 3G. Może wówczas służyć jako mobilny router (również umożliwia dostęp do przeglądarki WWW, skrzynki e-mail oraz wysyłanie MMS-ów). HAMMER 4+ oferuje do tego aparat 2 Mpx, latarkę, DualSim, Bluetooth oraz radio FM. Długi czas pracy telefonu gwarantuje 2000 mAh akumulator. Wystarcza na 20 godzin rozmów lub 24 dni w stanie czuwania.

myPhone

Źródło

You may also like...