Najnowszy render Oppo F11 Pro potwierdza wysuwaną kamerę przednią

W sieci pojawił się render nowego smartfona Oppo F11 Pro. Grafika potwierdza wcześniejsze przecieki o wysuwanej przedniej kamerze.

Parę dni temu chińskie firmy Oppo oraz Vivo potwierdziły, że pracują nad kolejnymi smartfonami wyposażonymi w wysuwaną kamerę przednią. Wiemy już, że takie rozwiązanie mają posiadać modele Vivo X25 i Oppo R19, ale nie będą to jedyne urządzenia o takiej konstrukcji. Kolejnym sprzętem mobilnym posiadającym takie wyposażenie będzie Oppo F11 Pro.

Witryna 91mobiles.com opublikowała nowy render, który potwierdza obecność wysuwanej kamery, która prawdopodobnie otrzyma aż 32 MP sensor obrazu. Będzie się wysuwała na środku obudowy, kiedy tylko użytkownik zechce zrobić selfie lub przeprowadzić wideorozmowę.

Grafika sugeruje nam również obecność 48 MP sensora w aparacie głównym. Na razie nie wiemy jednak czy będzie to Samsung ISOCELL GM1, czy też Sony IMX586. Obrazek wskazuje także na podwójną tylną kamerę z pojedynczą diodą LED doświetlającą zdjęcie. Poniżej możemy też zauważyć czytnik linii papilarnych, służący do odblokowania telefonu.

Z nowego urządzenia ucieszą się także miłośnicy gradientowych kolorów. Na obrazku widać, że Oppo F11 Pro posiada takie właśnie malowanie, które z jednej strony jest niebieskie, z drugiej zaś czerwone. I zapewne będzie ładnie mieniło się w promieniach słońca.

Na dokładną specyfikację oraz datę premiery nowego modelu, będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

Oppo F11 Pro

Źródło: 91mobiles.com

You may also like...