Druga generacja Ring Alarm jeszcze skuteczniej chroni nasz dom

Ring pokazał drugą generację domowego systemu alarmowego Ring Alarm. Produkt posiada nowe sensory, zapewniające ochronę naszego mieszkania przez całą dobę.

Nasze domy i mieszkania należy skutecznie chronić przed włamywaczami. Do tej pory profesjonalne systemy alarmowe były jednak bardzo drogie, zaś ich instalacja czasochłonna i skomplikowana. Na rynku pojawiły się jednak firmy oferujące zestawy, które nie tylko mają przystępne ceny, ale dodatkowo możemy je zainstalować całkowicie samodzielnie.

Zaliczymy do nich m.in., należącą do Amazonu firmę Ring, która właśnie zaprezentowała swój najnowszy produkt. Jest nim druga generacja systemu alarmowego Ring Alarm, który dostaniemy za relatywnie niewielkie pieniądze.

Ring Alarm kompleksowo chroni nasz dom

Zestaw składa się z ze stacji bazowej, którą można zamontować na ścianie. Wyposażono ją w łączność bezprzewodową WiFi, Z-Wave, Zigbee oraz Bluetooth, a także modem komórkowy, który pozwala zdalnie kontrolować cały system. Jest to jednak możliwe dopiero po wykupieniu subskrypcji kosztującej 10 dolarów miesięcznie. Stacja pozwala kontrolować nie tylko elementy własnego systemu, ale współpracuje też z inteligentnymi zamkami Kwikset, Schlage i Yale.

Ring Alarm

Stacja bazowa współpracuje z nową klawiaturą Ring Keypad wyposażoną we własny akumulator, którą również możemy zamontować na ścianie. Posiada dedykowane przyciski do wezwania strażaków lub karetki, a także umożliwiające przełączanie się pomiędzy trybami pracy. W komplecie mamy również urządzenie zwiększające zasięg systemu, które wtykamy do gniazdka. Ma własną baterię wystarczającą na 24 godziny pracy, więc będzie działać nawet w przypadku utraty zasilania. A służy do transmisji sygnału z poszczególnych sensorów do centralki, wydłużając zasięg do maksymalnie 75 m.

Ring Alarm

Ring Alarm zawiera również przeprojektowane sensory kontaktowe i ruchu. Są mniejsze i wygodniejsze do zainstalowania, a ich zasięg również wynosi 75 m. Zakłada się je m.in., na drzwiach i oknach, a także na ścianach, by wykrywały intruzów. Sensory współpracują z Alexą, więc ich obsługa jest niezwykle wygodna.

Ring Alarm

Podstawowy zestaw Ring Alarm składający się z pięciu elementów, może być nasz już za 200 dolarów. Zawiera stację bazową, klawiaturę, po jednym sensorze kontaktowym i ruchu, a także jeden wzmacniacz sygnału. Zestaw składający się z 8 elementów, oferujący trzy dodatkowe sensory kontaktowe, to wydatek 250 dolarów. Za 330 dolarów dostaniemy natomiast 14 elementowy zestaw. Składa się z centralki, dwóch klawiatur, ośmiu sensorów dotykowych, dwóch ruchu i wzmacniacza sygnału. Możemy też kupować oddzielnie poszczególne elementy, rozbudowując system, a także dokupić kamery monitoringu.

Ring Alarm

Sprzedaż systemu rozpocznie się od 29 kwietnia.

Źródło

You may also like...