Znamy cenę i specyfikację nowych słuchawek Galaxy Buds

Do sieci wyciekła specyfikacja oraz cena nowej generacji słuchawek Galaxy Buds. Sprzęt pojawi się na rynku w sierpniu, a zapłacimy za niego około 145 dolarów.

Parę dni temu mogliśmy zobaczyć jak wygląda kolejna generacja słuchawek Galaxy Buds, nad którą pracują inżynierowie Samsunga. Zaprezentowane rendery sugerują poważną zmianę w kwestii stylistyki sprzętu, która nawiązuje do fasolek. Trudno na razie powiedzieć jak ten nietypowy kształt wpłynie na komfort użytkowania, ale już teraz wiemy ile trzeba będzie zapłacić za nowy gadżet.

Do sieci wyciekły bowiem kolejne informacje dotyczące słuchawek, które ujawniają ich specyfikację oraz cenę. Według doniesień koreańskiej strony m-i.kr, każda ze słuchawek będzie miała dwa głośniki oraz trzy mikrofony. Pod tym względem sprzęt nie różni się więc od dostępnego w sprzedaży modelu Galaxy Buds+. On również posiada dwa przetworniki, odkąd Samsung zdecydował o rozdzieleniu woofera i tweetera. Dysponują także jednym wewnętrznym mikronem oraz dwoma zewnętrznymi, które wykorzystuje się w systemie redukcji hałasu.

Doniesienia sugerują również, że po pełnym naładowaniu sprzętu uzyskamy około 11 godzin pracy, czyli praktycznie tyle samo co wspomniany model Plus. Wygląda więc na to, że rewolucja ograniczy się tylko do wyglądu, gdyż parametry techniczne pozostaną takie same.

Koreańskie źródło twierdzi też, że na lokalnym rynku słuchawki będą kosztowały około 170 tys. wonów. Daje to w przeliczeniu jakieś 145 dolarów, a więc cena jest także porównywalna do modelu Plus.

Kiedy nowe słuchawki Galaxy Buds trafią do sprzedaży? Dokładnej daty premiery nie znamy, ale nieoficjalnie wspomina się o sierpniu. Sprzęt pojawi się w sklepach równolegle z innymi produktami koreańskiej marki.

Galaxy Buds

Źródło

You may also like...