Ring pokazało najmniejszy i najtańszy wideodzwonek

Ring wprowadza do sprzedaży najnowszy wideodzwonek Ring Video Doorbell Wired. Największymi atutami nowego produktu są niewielkie rozmiary oraz niska cena.

Należący do Amazonu Ring, to aktualnie jeden z najbardziej znanych producentów sprzętu do monitoringu naszego domu. Firma właśnie wprowadza na rynek nowy wideodzwonek Ring Video Doorbell Wired, który spodoba się konsumentom dysponującym niewielkim budżetem.

Produkt jest bowiem niezwykle tani, gdyż na amerykańskim rynku kosztuje jedynie 59,99 dolarów. Oprócz tego ma niewielkie rozmiary, więc nie będzie tam bardzo rzucał się w oczy, a to z pewnością spodoba się fanom minimalizmu. Jak widać na poniższych zdjęciach, jego wymiary są tak małe, że przypomina z wyglądu standardowy przycisk dzwonka. Dlatego na pierwszy rzut oka trudno zorientować się, że ma wbudowaną kamerę.

Najtańszy wideodzwonek Ring

wideodzwonek

Oczywiście małe rozmiary nie ograniczyły jego funkcjonalności. Nadal streamuje obraz w jakości Full HD, a dodatkowo potrafi rejestrować go również w nocy. Dysponuje także dwukierunkowym interkomem, który pozwala porozmawiać z gościem oczekującym przed drzwiami. A dzięki firmowemu systemowi redukcji hałasu, głos będzie doskonale słyszalny.

Urządzenie posiada również personalizowane strefy ruchu pozwalając wybrać, które obszary ma śledzić wbudowana kamera. Wówczas kupi się tylko na wybranych miejscach, pomijając pozostałe. Jest także funkcja strefy prywatności, dzięki której kamera będzie ignorowała wybraną przestrzeń.

wideodzwonek

Podobnie jak droższe wideodzwonki, ten również posiada system Advanced Motion Detection. To system wykrywania ruchu reagujący na obiekty znajdujące się w polu widzenia. Użytkownik może ustawić odległość, na jaką system będzie wykrywał ruch i aktywował nagrywanie.

Jeśli zdecydujemy się wykupić subskrypcję Ring Protect Plan, której ceny zaczynają się od 3 dolarów miesięcznie, zyskujemy kilka dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest People Only Mode, która będzie powiadamiać wyłącznie o wykryciu osób, pomijając samochody, czy zwierzęta. Z kolei Rich Notifications w przypadku aktywacji alarmu wykona zdjęcie i prześle je na naszego smartfona. Jeszcze bez otwierania firmowej aplikacji możemy więc zorientować się co dzieje się przed drzwiami.

Subskrybenci otrzymują również dostęp do funkcji Pre-Roll. Opcja dodaje 6-sekundowy podgląd przed każdorazową aktywacją alarmu, dzięki temu możemy sprawdzić co go aktywowało.

wideodzwonek

Oczywiście Ring Video Doorbell Wired współpracuje także z innymi produktami tego producenta, w tym alarmem oraz inteligentnym oświetleniem. Można go również zintegrować z Alexą, a wówczas uzyskamy podgląd na wyświetlaczach z wbudowanym asystentem oraz możemy za jego pośrednictwem porozmawiać z gościem.

Należy jednak pamiętać, że ten wideodzwonek wymaga zasilania, więc możemy go zainstalować wyłącznie w miejscu, w którym jest już instalacja. Premiera dzwonka odbędzie się 24 lutego, a można go zamawiać w firmowym sklepie producenta.

Źródło

You may also like...