rSeat RS1 – profesjonalnym sprzętem dla fanów wyścigów

W dzisiejszych czasach miłośnikom symulatorów wyścigowych, nie wystarczy już zwykła kierownica przykręcona do biurka. Wielu z nich ma pieniądze, więc wiele firm chętnie realizuje ich marzenia, oferując im profesjonalny sprzęt, taki jak rSeat RS1.

rSeat RS1 to wyjątkowy symulator przeznaczony do wyścigów, stworzony przez firmę rSeat, wspólnie z D-BOX. Zestaw ma modularną budowę, co oznacza, że bardzo łatwo można go spersonalizować, dopasowując do konkretnych potrzeb oraz preferencji użytkownika.

Symulator bazuje na stalowej ramie zapewniającej wytrzymałość konstrukcji i wyposażono go m.in. w sportowy fotel z katalogu Lateral Supports o zaledwie 4 mm grubości, z dwustopniową regulacją wysokość oraz 3 stopniową pochylenia. Urządzenie posiada rzecz jasna pełne wyposażenie w zakresie kontrolerów, a więc znajdziemy tu kierownicę z zestawem pedałów, myszkę, klawiaturę, shifter, joystick, natomiast doznania dźwiękowe zapewnia system Logitech Z906 5.1.

rSeat RS1 współpracuje zarówno z peceteami oraz konsolami, a cała konstrukcja wytrzymuje obciążenie 454 kg, więc mogą z niej korzystać również przeciętni Amerykanie.

Producent wprawdzie nie podaje ceny, ale i tak większości z nas nie byłoby na coś takiego stać.

rSeat RS1

rSeat RS1

rSeat RS1

rSeat RS1

rSeat RS1

Źródło: Rseat.net

You may also like...