Wkrótce ruszy produkcja słuchawek AirPods 3

Już w przyszłym miesiącu ruszy produkcja najnowszych słuchawek bezprzewodowych AirPods 3. Ich oficjalna premiera odbędzie się natomiast we wrześniu, podczas planowanego eventu.

We wrześniu, podczas corocznego eventu Apple zaprezentuje światu swe najnowsze produkty, z których najważniejszym będzie oczywiście iPhone 13. Rzecz jasna nie będzie to jedyna nowość szykowana przez amerykański koncern, gdyż podczas wydarzenia odbędzie się również premiera najnowszych słuchawek AirPods 3.

Zazwyczaj produkt trafia do sklepów już w momencie jego prezentacji, dlatego Apple musi się przygotować do rozpoczęcia sprzedaży. Oznacza to konieczność zapewnienia odpowiednich zapasów sprzętu, aby żaden chętny nie miał problemów z jego zakupem.

Według najnowszych doniesień Nikkei Asia, się seryjna produkcja nowych słuchawek rozpocznie się już w sierpniu. Będą one schodzić z linii produkcyjnej równolegle z nowymi modelami MacBooka Pro, a także najnowszymi smartfonami.

Nowe słuchawki mają posiadać konstrukcję podobną do słuchawek AirPods 2, które możecie kupić w tych sklepach. Pojawi się jednak kilka modyfikacji takich jak skrócony trzon, dopasowany korpus wkładki dousznej, a także etui zbliżone wyglądem do tego z AirPods Pro.

Cena oraz pojemność baterii nowych słuchawek, na tę chwilę pozostaje wyłącznie w sferze domysłów. Musimy więc poczekać kilka miesięcy na oficjalne wydarzenie Apple, aby poznać wszystkie szczegóły. Cena nie powinna być jednak znacząco wyższa od obecnej generacji.

AirPods 3

Źródło

You may also like...