Warframe wkrótce trafi również na smartfony

Popularna gra sieciowa Warframe pojawi się na urządzenia mobilne. Jej producent Digital Extremes zapowiedział również możliwość rozgrywki wieloplatformowej.

Strzelanka Warframe dostępna jest na rynku już od pary dobrych lat i zdobyła całkiem sporą popularność nie tylko na pecetach, ale i konsolach. Początkowo wydano ją na PlayStation 4 oraz Xboxa One, ale dość szybko zawitała na Nintendo Switch oraz PlayStation 5, a także Xbox Series X/S. Niebawem będzie można natomiast zagrać w nią także na urządzeniach mobilnych.

Podczas eventu TennoCon, deweloper Digital Extremes nie tylko zapowiedział wersję na smartfony. Tytuł zaoferuje również dwie dość istotne funkcje, mianowicie wieloplatformową rozgrywkę oraz wieloplatformowe save’y. Oznacza to, że użytkownicy smartfonów będą mogli bawić się wspólnie z posiadaczami pecetów oraz konsol. To nie wszystko, bo jest jeszcze jedna ciekawa opcja. Jeśli np., przerwiemy zabawę na smartfonie zapisując uprzednio save’a, to będziemy mogli ją kontynuować na komputerze lub konsoli.

Na razie wiemy kiedy tytuł pojawi się na rynku, gdyż producent jeszcze nie podał daty premiery. Patrząc jednak na jakość zaprezentowanej wersji demonstracyjnej, debiut gry nie powinien być zbyt odległy.

Na razie możecie zadowolić się pierwszym zwiastunem nadchodzącej produkcji, zaprezentowanym przez jej twórców. Materiał prezentuje się całkiem interesująco, dając nadzieję na równie dobrą zabawę co na pozostałych platfromach.

Warframe

Źródło

You may also like...