Rzeczywistych rozmiarów BB-8 dla fanów Star Wars

Jeśli lubicie Gwiezdne Wojny, a nie macie co zrobić z pieniędzmi, to możecie sobie sprawić replikę droida BB-8. Warto dodać, że jest ona rzeczywistych rozmiarów.

Uniwersum Gwiezdnych Wojen zawsze było nierozerwalnie związane z różnego rodzaju gadżetami, takimi jak komiksy, koszulki, akcesoria, a także figurki. W tej kwestii nic się nie zmieniło, a ostatnie filmy z tej serii jeszcze bardziej zwiększyły zainteresowanie tymi gadżetami. Jednym z ciekawszych produktów który można nabyć, jest replika droida BB-8, znanego z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy.

Replika jest dziełem firmy Sideshow Collectibles, jednego z najbardziej znanych producentów figurek i robi ogromne wrażenie. Głównie dlatego, że jest to replika rzeczywistych rozmiarów. Liczy bowiem 94 cm wysokości i została odtworzona w najdrobniejszych szczegółach, łącznie z malowaniem obudowy.

Wprawdzie droid nie potrafi się toczyć, ale za to jego głowa jest ruchoma i można ją przestawiać w różne pozycje względem korpusu maszyny. Robot ma także oświetlenie ledowe wbudowane w tors i głowę, które można zdalnie aktywować. Można też sprawić, że będzie wydawał odgłosy dźwiękowe znane z filmu.

Aby stać się właścicielem tej repliki droida BB-8, trzeba jednak dysponować bardzo grubym portfelem. Sideshow Collectibles oferuje go w przedsprzedaży w cenie 3950 dolarów. Gadżet można zamówić bezpośrednio na stronie producenta.

BB-8

Źródło: Sideshowtoy.com

You may also like...