Zaprojektuj nowe akcesoria dla Samsunga i zgarnij duże pieniądze

Samsung zorganizował kolejny konkurs projektowy dla fanów marki. Każdy może w nim wykazać swą inwencją twórczą, a do wygrania jest 40 tys. dolarów.

Dwa lata temu Samsung oraz magazyn Deezen, wspólnie zorganizowały konkurs, na projekt podstawki dla telewizora QLED TV. Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem fanów marki, więc obie firmy postanowiły je powtórzyć i zorganizowały kolejny konkurs, w którym do wygrania jest spora gotówka.

Tym razem zmagania nie dotyczą jednak sprzętu RTV, lecz urządzeń mobilnych oraz noszonych. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie akcesoriów dla smartfonów z rodziny Galaxy, tabletów, a także urządzeń noszonych. Mogą to być obudowy dla smartfonów i tabletów, paski do zegarków, czy też futerały do słuchawek.

Przygotowano również kategorię tapet, ale nie mogą to być zwykłe grafiki. Tapety muszą być interaktywne, świadome kontekstowo i dostarczać istotnych informacji.

W każdej z kategorii wyłonionych zostanie po pięciu zwycięzców. Polecą oni następnie do Londynu, gdzie swą twórczość zaprezentują przed składem sędziowskim, który wybierze trzy najlepsze projekty. Ich autorzy będą gośćmi Samsung Developer Conference w San Jose, gdzie otrzymają swe nagrody.

A jest o co walczyć, gdyż w każdej z kategorii do podziału jest 40 tys. dolarów. Zwycięzca pierwszego miejsca dostanie 10 tys., a dwa kolejne miejsca to odpowiednio 5 i 3 tys. dolarów. Projektanci, którzy zajmą czwarte i piąte miejsce również nie odejdą z pustymi rękami. Każdy dostanie po 1000 dolarów oraz darmową wycieczkę do Londynu.

Samsung

Źródło: Dezeen.com

You may also like...