Samsung opóźnia udostępnienie bety interfejsu One UI 4.0

Oczekujący na premierę betę najnowszego interfejsu One UI 4.0 mogą się rozczarować. Samsung prawdopodobnie wcale jej nie udostępni i trzeba będzie poczekać na pełną wersję.

Według wcześniejszych doniesień, wczoraj miało ruszyć udostępnianie bety najnowszego interfejsu użytkownika One UI 4.0 dla Galaxy S21. Nie rzucajcie się jednak do swych telefonów, by ją pobrać, gdyż nie jest to możliwe. I prawdopodobnie nigdy nie będzie, gdyż według najnowszych doniesień Samsung zrezygnował z jej udostępnienia. Zapewne trzeba więc będzie poczekać na finalną wersję aktualizacji.

Bety One UI 4.0 prawdopodobnie nie będzie

Najnowszy interfejs Samsunga, trafi do użytkowników wraz z Androidem 12 i przyniesie ze sobą wiele zmian. Dotyczą one nie tylko wyglądu, ale i funkcjonalności firmowej nakładki koreańskiej marki. Niestety możliwości osobistego przetestowania planowanych zmian przed premierą nakładki, zapewne nie będzie.

Nie każdy użytkownik smartfonów Samsunga będzie mógł jednak korzystać z nowego interfejsu, gdyż nie do wszystkich modeli trafi Android 12. Na pewno otrzymają go użytkownicy serii Galaxy S10, którzy powinni dostać do pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Niemal na pewno pojawi się on również na modele z rodzin Galaxy Note 10 oraz Note 20. W przypadku Note 10 oraz Note 10+, będzie to jednak ostatnia gwarantowana aktualizacja systemowa.

Aktualizację otrzymają również tablety Galaxy Tab Active 3, A7 Lite, A 8.4, S6 oraz nowe modele z serii Galaxy Tab. Dla Galaxy Tab Active 3, Galaxy Tab A7, Galaxy Tab A 8.4 i Galaxy Tab S6 będzie to ostatnia gwarantowana aktualizacja.

Ostatnia aktualizacja będzie również w przypadku Galaxy F02s oraz Galaxy F41, a otrzymają ją F62, F12, F22 i Galaxy Xcover. W przyszłości mogą się jej spodziewać także modele Galaxy M31s, M51, M31 Prime Edition, M21s, M21, M02, M02s oraz nowsze urządzenia z serii M.

Nowego Androida dostaną również modele z serii Galaxy A, mianowicie Galaxy A12, A21s, A21, A41, A31, A11, A01 i A90 5G. Wszystkie nowe urządzenia z tej rodziny także ją otrzymają.

One UI 4.0

Źródło

You may also like...