Nowe zdjęcia prezentują większy wariant Motoroli Moto E6

Wkrótce do modelu Moto E6 dołączy model Motorola Moto E6 Plus. Wygląd nowego sprzętu możemy zobaczyć na najnowszych zdjęciach opublikowanych w sieci.

W zeszłym miesiącu Motorola zaprezentowała swój najnowszy smartfon Moto E6. To budżetowy model, którego producent wyposażył w odporną na zachlapanie obudowę z 5,5-calowym ekranem HD+ oraz procesorem Snapdragon 435. Na jego pokładzie znajdziemy również 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci użytkowej rozszerzanej kartą microSD o 256 GB.

Jak na tani model przystało, główny aparat jest pojedynczy i składa się z 13 MP matrycy, natomiast kamera do selfie ma 5 MP sensor. Sprzęt zasila również bateria o pojemności 3000 mAh, zaś systemem operacyjnym jestAndroid 9 Pie.

Motorola Moto E6 Plus

Należący do Lenovo producent nie zamierza jednak skończyć tylko na jednym modelu i przygotowuje nam jego większy wariant. Sprzęt nazywa się Motorola Moto E6 Plus, a dzięki uprzejmości Rolanda Quandta, już teraz zobaczymy jak wygląda. Roland opublikował na swym Twitterze kilka fotek nowego sprzętu, przedstawiających jego wyświetlacz oraz tylny panel.

Motorola Moto E6 Plus

Jak widać na jednym ze zdjęć, wyświetlacz różni się od standardowej wersji smartfona notchem, co sugeruje, że może być też większy. Jego boczne oraz dolna ramka są też nieco cieńsze niż w E6, co pozwoli zwiększyć rozmiar panelu bez znaczącej zmiany wymiarów obudowy. Na tylnym bardzo błyszczącym panelu dostrzeżemy też podwójną kamerę z pionowo ustawionymi soczewkami zlokalizowaną w rogu obudowy. W centralnej jej części znajduje się natomiast czytnik odcisków palców, standardowo wkomponowany w logotyp producenta.

Motorola Moto E6 Plus

Roland wprawdzie nie ujawnia specyfikacji, ale jeśli wierzyć Geekbenchowi, to możemy oczekiwać MediaTeka Helio P22 SoC oraz 2 GB RAM.

Źródło

You may also like...