Chłodzony cieczą Redmi Note 8 Pro osiągnął niezły wynik w AnTuTu

Szef marki Redmi Lu Weibing, zdradza kolejne szczegóły smartfona Redmi Note 8 Pro. Dzięki chłodzeniu cieczą, sprzęt osiągnął w AnTuTu aż 280 tys. punktów.

Już w przyszły czwartek należąca do Xiaomi marka Redmi, zaprezentuje swój najnowszy smartfon Redmi Note 8 Pro. Dyrektor marki Lu Weibing umiejętnie podsyca zainteresowanie sprzętem, co jakiś czas publikując kilka szczegółów na jego temat. Niedawno ujawnił, że telefon będzie wyposażony w 64 MP sensor aparatu głównego. A teraz potwierdził kolejne elementy wyposażenia.

Weibing zdradził, że sercem smartfona jest procesor MediaTek Helio G90T, wykonany w litografii 12 nm. Według testu przeprowadzonego przez benchmark AnTuTu, jego wydajność mile nas zaskakuje. Wynik jest bowiem zbliżony do procesora Kirin 810 SoC, za którego opracowanie odpowiadają inżynierowie Huawei.

Redmi Note 8 Pro_szczegoly

Dużym atutem nowego smartfona jest niewątpliwie bardzo wydajny system chłodzenia cieczą. Coś, co jeszcze do niedawna było zarezerwowane wyłącznie dla komputerów osobistych, teraz pojawia się również w sprzęcie mobilnym. Według producenta, rozwiązanie te pozwoli obniżyć temperaturę procesora 6 stopni Celsjusza, co niewątpliwie bardzo docenią gracze. Dzięki temu systemowi będą mogli bawić się nowymi tytułami przez wiele godzin, bez ryzyka przegrzania sprzętu.

Redmi Note 8 Pro_szczegoly

To na razie wszystkie informacje jakie mamy na temat Redmi Note 8 Pro. Za kilka dni poznamy jednak zdecydowanie więcej szczegółów sprzętu. Oficjalna prezentacja smartfona odbędzie się bowiem już 29 sierpnia. Na razie trudno prognozować jaka będzie sprzedaż tego modelu, ale nie możemy wykluczyć, że może być bardzo duża. Jest duża szansa, że znacznie przekroczy wynik osiągnięty przez poprzednią generację. W ciągu zaledwie 24 godzin aż milion osób zarejestrowało się na oficjalnej stronie producenta, by otrzymać powiadomienie, gdy telefon trafi na rynek.

Redmi Note 8 Pro_szczegoly

Źródło

You may also like...