Nowy błąd w Fortnite czyni graczy niezwyciężonymi. Pozwoli wygrać każdą bitwę

Użytkownicy popularnej gry Fortnite odkryli w niej dość nietypowego exploita. Jego wykorzystanie czyni postać niezwyciężoną, pozwalając wygrać każdą bitwę.

Współczesne gry to setki tysięcy linii kodu, w których bardzo łatwo zrobić błąd. Takie błędy zdarzają się bardzo często owocując różnymi, czasem dziwnymi niespodziankami pojawiającymi się podczas zabawy. W niektórych przypadkach mogą być dla graczy bardzo pomocne sprawiając, że stają się dosłownie nietykalni.

Jeden z takich błędów odkryto w grze Fortnite, w której jak wiecie jest ich całkiem sporo. Wystarczy bowiem przypomnieć niesławne strefy śmierci, które zabijają postacie graczy bez żadnego powodu. Tym razem exploit nas nie zabije, lecz uczyni niezwyciężonym. Jeden z użytkowników odkrył bowiem buga, który sprawia, że przeciwnicy nie są nam w stanie w żaden sposób zaszkodzić.

Bug jest stosunkowo prosty do wykorzystania. Potrzebujemy jedynie kombinezonu bojowego mecha BRUTE oraz dwóch przedmiotów Junk Rift. Musimy też mieć nieco czasu, na wykonanie czynności i najlepiej zrobić to z dala od pozostałych graczy, by nikt nam nie przeszkadzał.

Istnieje jednak pewien haczyk, gdyż po aktywacji buga nie możemy podnieść żadnego przedmiotu, ani też strzelać z jakiejkolwiek broni. Za to pociski innych graczy przechodzą przez nas bez wyrządzania szkód. Możemy jedynie biegać wokół przeciwników, którzy będą się wzajemnie wybijać. Gdy przedostatni gracz zginie z powodu burzy, my staniemy się zwycięzcą meczu.

Jak to wszystko dokładnie wygląda, obejrzycie na poniższym wideo. Musicie jednak pamiętać, że Epic z pewnością zaraz naprawi tego buga, więc jeśli chcecie go wykorzystać, to powinniście się pospieszyć. Powinniście mieć jednak świadomość, że producent prawdopodobnie anuluje zwycięstwa uzyskane przy jego pomocy.

Fortnite

Źródło

You may also like...