Nowy produkt Moment poprawi jakość zdjęć z naszych smartfonów

Firma Moment wprowadziła do sprzedaży nowy 37 mm filtr do smartfonów z Androidem oraz iOS. Można go założyć na urządzenie bez potrzeby instalowania zewnętrznej soczewki.

W ostatnich latach aparaty instalowane w naszych smartfonach zrobiły duży postęp. Nie są to już pojedyncze soczewki, lecz całe zestawy składające się z trzech lub czterech matryc, wspierane kilkoma lampami błyskowymi. Mimo to niektórym nie wystarczają fabryczne możliwości smartfonów. Dlatego wiele firm oferuje dodatkowe akcesoria pozwalające podnieść jakość fotografii.

Jedną z nich jest firma Moment, która produkuje różnego rodzaju zewnętrzne obiektywy. Tym razem przedsiębiorstwo oferuje nam 37 mm filtr, który poprawi jakość wykonywanych zdjęć. Tego rodzaju filtry mają polaryzację, dzięki czemu pozwalają redukować blask słońca oraz refleksy. Ten model posiada też filtr, dzięki któremu możemy robić zdjęcia z długim czasem naświetlania bez ich prześwietlania.

Produkt zaprojektowano w taki sposób, że można go założyć bezpośrednio na fabryczny aparat smartfona. Nie musimy więc kupować dodatkowej soczewki, co zdecydowanie ułatwia sprawę i pozwala zaoszczędzić trochę grosza. Oczywiście potrzebujemy do tego specjalnego, firmowego futerału, gdyż inaczej montaż byłby niemożliwy. Etui wyposażono bowiem w system umożliwiający mocowanie filtra do telefonu. Dodam, że filtr do smartfonów jest kompatybilny z urządzeniami na Androidzie oraz iOS, a cały zestaw można kupić na stronie producenta w cenie 130 dolarów.

filtr do smartfonów

Źródło

You may also like...