Samsung daje 60 dni na wypróbowanie Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Z Flip 5G

Od teraz również Brytyjczycy mogą skorzystać z promocji Samsunga, dotyczącej modeli Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Z Flip 5G. Producent oferuje 60 dni na ich przetestowanie za darmo.

Składane smartfony stanowią całkiem interesującą ciekawostkę, którą wiele osób chciałoby wypróbować. Niestety ich ceny nie są niskie, więc gdyby okazało się, że sprzęt nie spełni naszych oczekiwań stracilibyśmy niemałe pieniądze. Musielibyśmy potem kombinować jak pozbyć się kupionego gadżetu i odzyskać choć cześć włożonej w niego kwoty.

Na szczęście nie musimy się tym martwić, gdyż dzięki nowej promocji Samsunga, możemy bez ryzyka przetestować Galaxy Z Fold 2 lub Galaxy Z Flip 5G. Jeśli telefon nam się nie spodoba, możemy go zwrócić, otrzymując zwrot pieniędzy wydanych na zakup sprzętu.

Początkowo taka promocja dostępna była wyłącznie na rynku amerykańskim, gdzie producent oferuje aż 100 dni na zwrot smartfona. Teraz jednak koreańska marka udostępniła ją również w Wielkiej Brytanii. Okres promocji jest jednak znacznie krótszy gdyż wynosi tylko 60 dni. Poza tym dotyczy wyłącznie egzemplarzy zakupionych w dniach 24 marca – 22 czerwca za pośrednictwem internetowego sklepu marki lub partnerów handlowych. Ich pełna lista dostępna jest na tej stronie.

Naturalnie aby otrzymać pełny zwrot, czyli 1299 funtów za Galaxy Z Flip 5G lub 1599 funtów za Galaxy Z Fold 2 5G, smartfon musi być w idealnym stanie.

Galaxy Z Fold 2

Źródło

You may also like...