Samsung zapewni więcej możliwości personalizacji wyglądu smartfonów

Samsung zarejestrował nowy znak towarowy o nazwie Fashion Film. Wskazuje on na plany stworzenia dla smartfonów nowej linii modnych folii ochronnych i dekoracyjnych.

Na rynku urządzeń mobilnych jest silna konkurencja, więc firmy muszą wymyślać nowe sposoby przyciągnięcia klientów do swych produktów. Nad jednym z nowych pomysłów pracuje Samsung, który zarejestrował w Wielkiej Brytanii nowy znak towarowy o nazwie Fashion Film. Jego opis mówi o “foliach ochronnych i dekoracyjnych przystosowanych do smartfonów“.

Sugeruje to, że koreańska marka zamierza przygotować nową linię produktów, które mogą zainteresować przede wszystkim klientów podążających za modą. Samsung już od jakiegoś czasu coraz poważniej inwestuje w produkcję akcesoriów do swych telefonów, pozwalających personalizować ich wygląd.

Firma jakiś czas temu przejęła m.in., markę Dbrand, której produkty oferuje w swych oficjalnych sklepach. Poza tym w zeszłym roku zapowiedziała specjalną wersję składanego smartfona Galaxy Z Flip 3, tzw. Bespoke Edition. Za dodatkowe 79 dolarów, klient może spersonalizować jego wygląd zewnętrzny, wybierając kolory poszczególnych elementów obudowy. Można m.in. zdecydować się na jeden z kilku dostępnych kolorów ramki, a także tylnego panelu. Smartfon pojawił się na rynku w zeszłym roku i oferuje swym nabywcom aż 49 kombinacji kolorów.

Samsung

Fashion Film może być kolejnym krokiem w tym kierunku, zapewniając klientom marki większy wybór w kwestii wyglądu sprzętu.

Źródło

You may also like...