Samsung Galaxy A10e zaktualizowany do Androida 11

Galaxy A10e jest najnowszym smartfonem Samsunga, którego producent zaktualizował do Androida 11. Aktualizacja zawiera również lipcową poprawkę bezpieczeństwa wraz z nowym interfejsem One UI.

Galaxy A10e to budżetowy wprowadzony na rynek w 2019 roku, który pojawił się w sprzedaży z systemem Android 9. Urządzenia Samsunga otrzymują zwykle dwie duże aktualizacje systemowe, dlatego w ubiegłym roku dostał Androida 10, a teraz producent udostępnił mu Androida 11.

Oznaczona numerem A102USQUBCUFC aktualizacja dla tego modelu jest dość obszerna, gdyż oprócz nowego Androida, zawiera również lipcową poprawkę bezpieczeństwa. Znajdziemy w niej także nową wersję interfejsu One UI, choć trzeba pamiętać, że nie oferuje wszystkich funkcji dostępnych dla topowych modeli. Dzięki niej Galaxy A10e stał się jednym z najtańszych na świecie smartfonów z Androidem 11.

Dystrybucja aktualizacji rozpoczęła się od Stanów Zjednoczonych, więc chwilę potrwa zanim pojawi się na wszystkich rynkach. Trzeba więc regularnie sprawdzać w ustawieniach telefonu, czy nie jest już dostępna do pobrania. Ze względu na jej rozmiar warto także pobierać ją poprzez WiFi.

Galaxy A10e

Źródło

You may also like...