Samsung zaprasza nowym wideo na premierę składanego smartfona

W sieci pojawiło się krótkie wideo, którym Samsung zaprasza na premierę składanego smartfona. Galaxy Fold będzie pokazany podczas imprezy Unpacked 2019, która odbędzie się 20 lutego.

W przyszłym tygodniu odbędzie się Unpacked 2019, prawdopodobnie najbardziej oczekiwany event tego roku, na którym Samsung pokaże swe produkty. Oprócz nowego flagowca Galaxy S10, koreański koncern pokaże tam również prawdziwą rewolucję w postaci składanego modelu Galaxy Fold.

To właśnie ten sprzęt wzbudza największe zainteresowanie świata, gdyż będzie to konstrukcja o całkowicie nowej funkcjonalności. Wprawdzie mieliśmy już okazję go zobaczyć podczas listopadowej Developer Conference, ale wówczas prezentowano jedynie prototyp. Teraz ujrzymy finalną wersję, więc wiele osób ciekawi jaki będzie wyglądała i czy poczyniono w niej jakieś zmiany.

Producent oczywiście nadal podsyca zainteresowanie swym najnowszym sprzętem i właśnie opublikował nowy teaser. W przeciwieństwie do poprzedniego wideo, na którym mogliśmy przez chwilę zobaczyć składany smartfon, ten materiał nie pokazuje nam samego sprzętu. W nieco bardziej subtelny sposób sugeruje natomiast, co możemy zobaczyć na zbliżającej się imprezie.

Dodam, że Galaxy Fold nie będzie jedynym składanym smartfonem, który ujrzymy w tym miesiącu. Na 24 lutego Huawei zaplanował premierę podobnego urządzenia własnej konstrukcji. Nie możemy także wykluczyć, że podczas zbliżających się targów telekomunikacyjnych MWC 2019, inne firmy również pokażą własne składane smartfony.

Galaxy Fold

Źródło: Youtube.com

You may also like...