Nowa tapeta dla Samsunga Galaxy S10 prezentuje się interesująco

Ice Universe zaprezentował oficjalną tapetę, które Samsung przygotował dla modelu Galaxy S10. Na razie możemy jedynie zobaczyć jak wygląda, gdyż rozdzielczość jest nieco zbyt niska, by nadawała się do użytku.

Już w przyszłym tygodniu Samsung wreszcie oficjalnie zaprezentuje swój najnowszy flagowiec Galaxy S10. Koreańska marka, dla każdego ze swych topowych urządzeń mobilnych zawsze przygotowuje nowe tapety na pulpit. Już teraz możemy zobaczyć jak wygląda tapeta, która powstała dla najnowszego członka rodziny Galaxy S.

Na swym Twitterze jedną z nich zaprezentował bowiem Ice Universe, znane źródło przecieków na temat urządzeń mobilnych. Obrazek pełni raczej funkcję poglądową, gdyż jego rozdzielczość jest nieco za niska, by można go było ustawić jako tapetę w telefonie. Oczywiście gdy sprzęt oficjalnie pojawi się na rynku, producent udostępni tapety w pełnej rozdzielczości. Naturalnie to czy poniższy obrazek jest ładny czy brzydki, jest całkowicie indywidualną kwestią i każdy oceni to według własnych upodobań. Zawsze jednak można zdecydować się na zupełnie inny projekt. W Samsung Galaxy Apps każdy znajdzie coś dla siebie.

Przypomnę, że przedsprzedażowe zamówienia będziemy mogli składać już dzień po prezentacji, czyli od 21 lutego. Natomiast premiera nowego sprzętu, w niektórych krajach odbędzie się 8 marca. Nieco później, bo 15 marca pojawi się limitowana edycja modelu Galaxy S10+. Chodzi tu o wersję wyposażoną w 12 GB RAM oraz 1 TB pamięci użytkowej. Warto też zapoznać się z europejskimi cenami nowego sprzętu.

Galaxy S10

Źródło: Twitter.com

You may also like...