Samsung Galaxy J6+ otrzymał już lutową poprawkę bezpieczeństwa

Samsung rozpoczął właśnie dystrybucję lutowej poprawki bezpieczeństwa. Pierwszym modelem, który ją otrzymał jest Galaxy J6+, zaś otrzymali ją najpierw nasi zachodni sąsiedzi.

Luty rozpoczął się już kilkanaście dni temu, więc Samsung uznał, że nadszedł już czas na rozpoczęcie dystrybucji najnowszej poprawki bezpieczeństwa. Pierwszym smartfonem, którego użytkownicy dostali zbiorczy pakiet lutowych łatek jest model Galaxy J6+. Natomiast jako pierwsi mogą go pobierać mieszkańcy Niemiec.

Aktualizacja oznaczona numerem J610FNXXU1ASA2, jak zwykle przynosi ze sobą kilka poprawek do systemu Android, jak również firmowego oprogramowania smartfona. Prócz zwiększenia poziomu zabezpieczeń sprzętu, podnosi również stabilność działania aplikacji obsługującej kamerę.

Jeśli nie dostaliście komunikatu o oczekującej aplikacji, to powinniście ręcznie sprawdzić w ustawieniach telefonu czy nie jest już dostępna. Można też zajrzeć do tej bazy danych, gdzie znajdziecie różne wersje aktualizacji przeznaczone dla poszczególnych krajów oraz operatorów telekomunikacyjnych. Poprawka nie jest jakoś szczególnie duża, ale zawsze warto je pobierać przez WiFi, by niepotrzebnie nie zużywać posiadanego pakietu internetowego.

Galaxy J6+

Źródło: Sammobile.com

You may also like...